Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Strona Moje urządzenia w G Suite z nowym wyglądem oraz funkcją zarządzania i geolokalizacji

Strona Moje urządzenia w G Suite z nowym wyglądem oraz funkcją zarządzania i geolokalizacji

Google wprowadza ciekawą aktualizację dla strony Moje urządzenia w Google Workspace. Użytkownicy po zalogowaniu się do swojego konta, będą mogli sprawdzić swoje urządzenia, których użyli do zalogowania się w G Suite oraz nimi zarządzać. Sprawdź co jeszcze udostępni strona Moje urządzenia w Google Workspace!

Co znajduje się na stronie Moje urządzenia w G Suite?

Strona Moje urządzania zawiera szczegółowe informacje o wszystkich urządzeniach użytych do zalogowania się na konto Google Workspace, a dodatkowo opcję wylogowania oraz wyczyszczenia sprzętu.

Co nowego zostało wprowadzone na stronie Moje urządzenia w G Suite?

Google wprowadził dwie nowości na stronie Moje urządzania. Zmieniono stary adres URL, który brzmiał: google.com/apps/mydevices. Teraz stronę można będzie znaleźć pod adresem: mydevices.google.com. Dodatkowo strona, na której do tej pory można było obsługiwać wyłącznie urządzenia mobilne, zostanie rozszerzona również o funkcjonalność zarządzania urządzeniami stacjonarnymi.

Kiedy nowa strona Moje urządzenia zostanie udostępniona użytkownikom?

Nowe funkcje na stronie Moje urządzenia w Google Workspace będą włączone domyślnie. Zmiany zaczną być wprowadzane 18 listopada i powinny być dostępne do 3 dni od tej daty.

TAGI: / /