Wiadomości

No Man’s Sky za darmo w Xbox Game Pass

Już w czerwcu do Xbox Game Pass trafi No Man’s Sky. Sandboxowa produkcja od studia Hello Games pozwoli abonentom usługi na eksplorację proceduralnie generowanego kosmosu bez dodatkowych opłat.

No Man’s Sky – gra o wielu “twarzach”

Gra No Man’s Sky została wydana w 2016 roku i początkowo nie zbierała zbyt pochlebnych recenzji. Powód? Deweloperzy stworzyli wokół gry otoczkę nowego doświadczenia – eksplorowania ogromnego kosmosu, spotykania nowych form życia czy odkrywania nieznanych miejsc i przedmiotów – które do tej pory nie było dostępne dla graczy w żadnej innej produkcji. Jak się okazało wiele z tych obietnic nie zostało spełnionych, a rozżaleni gracze krytykowali działania studia.

Hello Games przyjęło na siebie falę krytyki i rozpoczęło pracę nad aktualizacjami, które całkowicie zmieniły obraz gry. Po dwóch dużych aktualizacjach (Next i Beyond) duża część graczy wróciła do produkcji, chwaląc wprowadzone zmiany. Kolejne aktualizacje wprowadzające nowe aktywności i dodatki dla graczy nie tylko zadowoliły powracających graczy, ale także ściągnęły nowych astronautów, zaciekawionych odkrywaniem odległych, losowo generowanych planet.

W No Man’s Sky możesz budować bazy, wydobywać materiały, brać udział w kosmicznych bitwach rodem z Gwiezdnych Wojen i wiele więcej. To wszystko w towarzystwie przyjaciół i nieznajomych graczy, podróżujących po galaktyce.

No Man’s Sky bez dodatkowych opłat na Xbox i PC

No Man’s Sky zostanie dodany do katalogu ponad 100 gier dostępnych w Xbox Game Pass już w czerwcu. Gra bez dodatkowych kosztów dostępna będzie dla posiadaczy abonamentu i trafi zarówno na konsolę Xbox One, jak i na PC.

Jak skorzystać z Xbox Game Pass?

Xbox Game Pass to abonament, który udostępni katalog 100 gier, wśród których znajdują się takie hity jak Red Dead Redemption 2, Alan Wake, Forza Horizon czy Gears of War. Aby uzyskać dostęp do powyższych produkcji na konsoli Xbox potrzebny jest abonament Xbox Game Pass.

Dostęp do gier możliwy jest również dzięki Game Pass Ultimate, które dodatkowo oferuje dostęp do Xbox Live Gold i pełen katalog gier na PC!

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm