Wiadomości

Outlook: Aplikacja na iOS z funkcją wyciszenia powiadomień (opcja nie przeszkadzać)

Możliwość wyciszenia powiadomień w smartfonie jest bardzo ważna, przydaje się np. podczas spotkania, ale również w trakcie urlopu czy podróży. Aplikacja Microsoft Outlook na iOS otrzymała dziś nową aktualizację. Wraz z wersją aplikacji 4.15.0 została wprowadzona nowa funkcja: nie przeszkadzać. Wprowadzana wersja nie zawiera jednak żadnych istotnych zmian pod kątem bezpieczeństwa ani poprawy wydajności aplikacji.

Jak uruchomić funkcję nie przeszkadzać w Outlook na iOS?

Po zainstalowaniu najnowszej aktualizacji aplikacji Outlook na iOS będziesz mógł nacisnąć ikonę dzwonka, która znajduje się w górnej części okienka nawigacji. Dodatkowo Microsoft udostępnił możliwość zaplanowania cichych godzin, aby dopasować je do harmonogramu pracy.

Skąd pobrać najnowszą wersję Outlook na iOS?

Jeżeli jeszcze nie korzystasz z poczty mobilnej od Microsoft, najnowszą wersję aplikacji Outlook na iOS można  pobrać z platformy Apple App Store. Jeśli już używacie Outlooka na tym systemie, to aplikacja powinna się zaktualizować automatycznie.

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm