Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Czym jest Spotify Island? Poznaj nowy świat w Roblox!

Czym jest Spotify Island? Poznaj nowy świat w Roblox!

Czym jest Roblox, wielu z graczy nie trzeba wyjaśniać. W tej popularnej grze nie tylko bawisz się z innymi online, ale też tworzysz gry z własnymi zasadami, mechanikami i światem. Co by było, gdyby Roblox pozwolił Ci tworzyć własną muzykę i integrować się z prawdziwymi artystami? Jeśli grasz w Robloxa i interesujesz się muzyką, Spotify Island z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Co to jest Spotify Island?

Jeśli interesujesz się muzycznym światem, na pewno znasz aplikację Spotify, która mieści w sobie dostęp do ponad 60 milionów utworów. Spotify Island jest nowym światem wprowadzonym do Robloxa i swoim zapierającym dech wyglądem nawiązuje do popularnej aplikacji streamingowej.

Połączenie platformy muzycznej z Robloxem jest pierwszym takim przedsięwzięciem, a stworzony w ten sposób świat cyklicznie będzie nawiązywał do różnych gatunków muzycznych. Pierwszym takim tematycznym doświadczeniem na Spotify Island będzie K-Park – czyli motywy nawiązujące do K-Popu. Swoją obecnością w Roblox zaszczycą nas m. in. takie gwiazdy jak Stray Kids oraz SUNMI.

Jak wgląda rozgrywka na Spotify Island?

Oprócz wspomnianych wcześniej interakcji z artystami, za pomocą specjalnych narzędzi gracze będą tworzyć własne utwory. Umożliwi to usługa Soundtrap.

Spotify w swoim oficjalnym poście zapewnia również, że nowy świat będzie zawierał wiele easter eggów.

Czego jeszcze można się spodziewać po Spotify Island? Na pewno tego, że świat będzie się dynamicznie rozwijał, a wielu graczy, poprzez wzrost kreatywności, wraz z nim.

Sprawdź, jak zdobyć wszystkie przedmioty, ukryte na Spotify Island:

Kiedy wystartuje nowa mapa w Roblox?

Nowa mapa nawiązująca do Spotify jest już dostępna w Roblox za darmo! Wystarczy, że uruchomisz grę i przejdziesz do świata Spotify Island. Pierwsze specjalne wydarzenia pojawią się jeszcze przed latem 2022 roku, dlatego śledź uważnie aktualizacje.

Graj na Spotify Island: www.roblox.com/games/8209480473/Spotify-Island