Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Games With Gold: czerwiec 2020. Nowe gry za darmo w ofercie Gold.

Games With Gold: czerwiec 2020. Nowe gry za darmo w ofercie Gold.

Subskrybując usługę Xbox Live Gold, co miesiąc otrzymasz do czterech gier za darmo. Pobierz i na stałe dodaj gry do swojej biblioteki gier na Xboxa. Sprawdź, jakie tytuły trafiły do oferty Xbox Live Gold w czerwcu 2020 roku.

Biblioteka gier Xbox Game Pass na PC

Jakie gry zostają dodane do Games with Gold? Czerwiec 2020

W czerwcu 2020 do oferty darmowych gier z Xbox Live Gold zostają dodane cztery gry:

Destroy All Humans! – od 1.06 do 15.06

Stań po drugiej stronie inwazji kosmitów w tym klasycznym tytule z oryginalnego Xboxa! Rzucaj krowami, niszcz budynki z ziemi i powietrza oraz ukryj się pod postacią człowieka.

Sine Mora – od 16.06 do 30.06

Czas jest na wagę złota. W Sine Mora usunięto tradycyjny pasek zdrowia i zastąpiono go mechaniką destrukcji i manipulacją czasu. Ten klasyczny shoot-em-up z pewnością zadowoli fanów gatunku chaotycznych strzelanek.

Shantae and the Pirate’s Curse – od 1.06 do 30.06 czerwca

Inspirowana klasycznymi tytułami z dawnych konsol, Shantae and the Pirate’s Curse spodoba się miłośnikom szybkiej rozgrywki i odschoolowych platformówek.

Coffe Talk – od 16.06 do 15.07 lipca

Relaksująca powieść wizualna stworzona przez niezależne studio Toge Productions. Stań się baristą w fantastycznej wersji Seattle, przygotuj napoje i wsłuchaj się w rozmowy Twoich klientów.

Pamiętaj! By grać w gry otrzymane z oferty Games with Gold, potrzebna jest subskrypcja Xbox Live Gold. Możesz również skorzystać z usługi Xbox Game Pass Ultimate, łączącej dostęp do katalogu wysokiej jakości gier z usługą Gold.

Dowiedz się więcej o usługach Xbox Live Gold i Xbox Game Pass:

Co to jest Game Pass i Game Pass Ultimate?

Jak aktywować kod Xbox Game Pass?

Jak pobrać i zainstalować gry z Game Pass?

Jak aktywować subskrypcję Xbox Live Gold?