Wiadomości

Jak pakiet G Suite wpłynie na rozwój i wzrost przychodów Twojego biznesu? – sprawdź kalkulator i pobierz spersonalizowany raport

Pakiet Google Workspace jest niezawodnym zestawem aplikacji biurowych. Zapewnia biznesowi zarówno podstawowe narzędzia, takie jak Arkusze, Dokumenty i Prezentacje, jak polecaną biznesową pocztę Gmail oraz komunikatory i czaty firmowe. Google udostępnił nowy kalkulator wartości biznesowej, dzięki któremu możesz oszacować zysk, jaki przyniesie wdrożenie w organizacji nowoczesnego pakietu Google Workspace.

Kalkulator wartości biznesowej – G Suite

Aby prowadzić efektywny biznes, warto podejmować działania oparte na kalkulacjach i realnych prognozach. Decyzja o wdrożeniu nowego pakietu aplikacji biurowych powinna być poparta wyraźnymi korzyściami dla biznesu. Wdrożenie pakietu Google Workspace w firmie ma realny wpływ na 4 obszary organizacji:

  • Wzrost przychodów;
  • Efektywność pracowników;
  • Ograniczenie ryzyka i wzrost bezpieczeństwa;
  • Zmniejszenie kosztów związanych z IT.

Jak sprawdzić korzyści wynikające z wdrożenia pakietu G Suite w firmie? Wystarczy wpisać kilka prostych informacji w kalkulatorze wartości biznesowej G Suite, takich jak m.in:

  • Liczba pracowników;
  • Wielkość organizacji;
  • Roczna marża zysku.
Odpowiadając na kilka prostych pytań otrzymasz raport, ile pieniędzy zaoszczędzisz dzięki wdrożeniu G Suite
Odpowiadając na kilka prostych pytań otrzymasz raport, ile zaoszczędzisz dzięki wdrożeniu G Suite

Następnie kalkulator stworzy spersonalizowany biznesowy raport informujący, ile czasu organizacja może zaoszczędzić oraz o ile może podnieść swoje przychody, dzięki wdrożeniu pakietu aplikacji biurowych G Suite.

Uzyskaj informacje ile czasu i pieniędzy możesz zaoszczędzić, dzięki wdrożeniu G Suite w organizacji!
Uzyskaj informacje ile czasu i pieniędzy możesz zaoszczędzić, dzięki wdrożeniu G Suite w organizacji

Chcesz poznać więcej zalet oraz możliwości wdrożenia pakietu G Suite w swojej firmie? Skontaktuj się z infolinią home.pl i zapytaj o polecany pakiet narzędzi aplikacji biurowych G Suite dla swojego biznesu.

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm