Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Microsoft Office na Android, iOS. Jedna aplikacja do Word, Excel, PowerPoint i więcej

Microsoft Office na Android, iOS. Jedna aplikacja do Word, Excel, PowerPoint i więcej

Microsoft oferuje swoje najpopularniejsze aplikacje na systemach Android oraz iOS. W listopadzie, podczas konferencji Ignite 2019, ogłoszona została aplikacja Office 365, która już dziś jest dostępna dla wszystkich.

Jedna aplikacja by zarządzać Office na telefonie

iOS i Android otrzymują nową aplikację mobilną. Nazywa się po prostu Office i łączy działanie najpopularniejszych narzędzi pakietu aplikacji biurowych Microsoft oraz integruje się z chmurowymi zasobami użytkownika. Pod jedną ikoną aplikacji znajdują się mobilne wersje Word, Excel i PowerPoint oraz dodatkowe, nowe funkcje.

Między innymi, w Office na iOS i Android, znajdziesz integrację z notatkami StickyNotes oraz oprogramowaniem Office Lens do skanowania dokumentów. Z poziomu aplikacji otrzymujesz także dostęp do swoich plików w chmurze OneDrive i wyszukiwania zasobów jak w przeglądarkowej wersji Office.

Jak pobrać nową aplikację Office na Android?

Nowa wersja Office dostępna jest już dostępna na smartfony z systemem Android. Aby ją pobrać, wystarczy wejść do sklepu Google Play i wyszukać „Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint i więcej” lub kliknąć w ten LINK. Po zainstalowaniu, aplikacja zsynchronizuje się z danymi i dokumentami konta.

Office 365 Word na Android

Jak zainstalować nową aplikację Office na iOS?

Nowa, ujednolicona aplikacja Office dostępna jest także na system iOS. Aby z niej skorzystać, wejdź do AppStore Apple i wyszukaj „Microsoft Office” lub kliknij w ten LINK. Po zalogowaniu się, aplikacja zsynchronizuje się z chmurą Office 365 i otrzymasz dostęp do swoich dokumentów oraz nowych funkcji aplikacji.

Office 365 na iPhone w Appstore