Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Jak tworzyć treści na strony, które zajmują wysokie pozycje w Google? Webinar home.pl

Jak tworzyć treści na strony, które zajmują wysokie pozycje w Google? Webinar home.pl

Zapraszamy Was serdecznie, na kolejne w tym roku, darmowe szkolenie online, organizowane w ramach cyklu Akademia home.pl. Tym razem dawkę eksperckich informacji przekaże Wam specjalista Semstorm.


Zapraszamy do udziału w webinarze 26 lutego – godzina 10:00
Zapisz się na bezpłatne szkolenie!

Wysoka pozycja Twojej strony w Google – bezpłatny webinar

Podczas Webinaru porozmawiamy o tym, jak krok po kroku przygotować tekst na stronę internetową tak, aby był on dopasowany do algorytmu wyszukiwarki. Dowiesz się także, jak treść wpływa na pozycję strony w Google. Podczas godzinnego spotkania razem znajdziemy efektywne słowa kluczowe, sprawdzimy działania Waszych konkurentów i przygotujemy idealny tekst SEO za pomocą narzędzia SEMSTORM.

W czasie naszego webinaru dowiesz się:

  • Jak wybrać odpowiednie słowa kluczowe na twoją stronę.
  • Jak lepiej zrozumieć swoich klientów i dobrać angażujący temat na blog.
  • Jak przeanalizować działania SEO konkurencji.
  • Jak krok po kroku dopasować tekst do wyszukiwarki.
  • Jak monitorować efekty swoich działań.

Dla kogo wydarzenie będzie ciekawe?

Dla osób, które dopiero zaczynają promocję swojej strony w wyszukiwarkach oraz chcą, żeby ich treści pojawiały się wysoko w Google. Zaczynamy od podstaw, żadna specjalistyczna wiedza nie jest potrzebna.

Webinary Akademii home.pl

Spotkania online, które organizowane są w ramach Akademii home.pl, to szkolenia dotyczące różnorodnych zagadnień dotyczących funkcjonowania w sieci. Szkoleniowcami są zawsze eksperci w omawianej dziedzinie. Praktycy, którzy na co dzień wykorzystują omawiane rozwiązania czy narzędzie. Taki dobór prelegentów jest gwarancją ciekawego i pełnego konkretów webinaru. Dzięki Akademii home.pl każdy zainteresowany, ma szansę dowiedzieć się o nowościach w  świecie Internetu – za darmo i bez wychodzenia z domu.

Godzinne spotkanie przebiega w formie prezentacji przygotowanych slajdów. W czasie webinaru istnieje możliwość zadawania pytań. Każdy uczestnik otrzymuje również materiały i tipy do wykorzystania w codziennej pracy i edukacji. Doświadczenie i wiedza każdego z prelegentów gwarantuje zgłębienie tematu i rozwianie wszelkich wątpliwości w przedstawianej tematyce.

Akademia home.pl to projekt edukacyjny, którym chcemy zachęcić do jeszcze większej aktywności w sieci – mówi Marta Puczyńska, Head of Business Development w home.pl. – Naszym celem jest pokazanie, że nowe technologie, które z pozoru wydają się trudne, są po to, żeby pomóc w znalezieniu własnego miejsca w Internecie.

By wziąć udział w szkoleniu, odwiedź stronę internetową https://webinary.home.pl/ i zarejestruj się na wybrany webinar. Udział w wydarzeniu jest darmowy.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA!