Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Darmowa wersja próbna Office365: bezpłatny plan E1

Darmowa wersja próbna Office365: bezpłatny plan E1

W odpowiedzi na zagrożenie, jakim okazało się szybkie rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19 oraz globalny, gwałtowny przyrost osób pracujących zdanie, Microsoft zdecydował się udostępnić swoje narzędzia, w tym Microsoft Teams za darmo. Plan E1 Office 365 został udostępniony od marca na okres 6 miesięcy, jednak otrzymanie bezpłatnej wersji próbnej wiąże się z spełnieniem określonych przez Microsoft warunków. Sprawdź czy Ty lub Twoja organizacja spełnia warunki, aby otrzymać bezpłatny plan E1 w Office 365, w tym dostęp do aplikacji Teams.

[Aktualizacja] Office 365 trial na 6 miesięcy – czy nadal jest dostępny?

Darmowy pakiet Office 365 na 6 miesięcy jest niedostępny od dnia 12.05.2020. Decyzja o wycofaniu wersji trial Office 365 została podjęta przez Microsoft. Już niedługo przekażemy informacje o nowej promocji, tym czasem zachęcamy do sprawdzenia aktualnej oferty Microsoft 365 w home.pl.

Kto może otrzymać bezpłatnie Office365 w planie E1?

Plan E1 jest przeznaczony dla klientów, którzy do tej pory nie skorzystali z bezpłatnej licencji na Office 365 w planie E1. Po użyciu kodu promocyjnego na wersję próbną planu E1, nie będzie możliwości ponownego użycia kodu na wersję trial.

Kto nie jest uprawniony do skorzystania z bezpłatnej wersji planu E1?

Bezpłatna wersja nie jest dostępna dla Klientów posiadających licencje: GCC, GCC High, DoD lub EDU. W przypadku licencji GCC należy skorzystać z wersji próbnej Office 365 G1 natomiast Klienci licencji EDU powinni skorzystać z bezpłatnej licencji Office 365 A1. Jeżeli Twoja organizacja nie może otrzymać bezpłatnej licencji Office 365, sprawdź jak rozpocząć pracę z komercyjną wersją pakietu.

Jak uzyskać darmową licencję próbną planu E1?

Licencję na bezpłatną wersję próbną planu E1 znajdziesz w ofercie home.pl. Dodatkowo w home.pl uzyskasz ekspercką pomoc w zakresie dopasowania oraz wdrożenia komercyjnych narzędzi pakietu Office 365, w tym Microsoft Teams.

Jak uzyskać pełną wersję pakietu Office365?

Aby podnieść lub przedłużyć próbną wersję licencji E1, w tym Microsoft Teams, do pełnej subskrypcji pakietu Office 365:

  • Kup nową subskrypcję Pakietu Office 365;
  • Usuń subskrypcję próbną Office 365 w planie E1;
  • Przypisz nowo zakupioną licencję do wybranych użytkowników w organizacji.

Dlaczego warto korzystać z pełnej wersji pakietu Office 365?

Bezpłatna 6-miesięczna wersja Office 365 w planie E1 skierowana jest wyłącznie do użytkowników, którzy nie korzystali wcześniej z aplikacji biurowych giganta z Redmond. Dodatkowo wersja trial jest ograniczona w czasie i trwa 6 miesięcy. Skontaktuj się z ekspertem home.pl i sprawdź dlaczego warto wybrać pełną wersję pakietu Office 365.