Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Darmowa licencja Microsoft Teams w home.pl – rozpocznij pracę zdalną już teraz!

Darmowa licencja Microsoft Teams w home.pl – rozpocznij pracę zdalną już teraz!

W ostatnim czasie na pewno szukałeś/aś, jak możesz przenieść swoją pracę do domu i wykonywać tzw. pracę zdalną. Dobra wiadomość jest taka, że dzięki odpowiednim narzędziom jest to jak najbardziej możliwe! Na pomoc przedsiębiorcom na całym świecie ruszył m.in. Microsoft z ofertą komunikatora Microsoft Teams dla firm z sektora MŚP. Nie pozostajemy bierni i również przyłączamy się do tego rodzaju wsparcia. Dzięki ekspertom home.pl zyskasz nie tylko licencję na 6 miesięcy użytkowania aplikacji zupełnie za darmo, ale także pomoc w konfiguracji narzędzia w swojej organizacji.

[Aktualizacja] Microsoft Teams trial na 6 miesięcy – czy nadal jest dostępny?

Darmowy Microsoft Teams na 6 miesięcy jest niedostępny od dnia 12.05.2020. Decyzja o wycofaniu wersji trial Microsoft Teams została podjęta przez Microsoft. Już niedługo przekażemy informacje o nowej promocji, tym czasem zachęcamy do sprawdzenia aktualnej oferty Microsoft 365 w home.pl.

Microsoft Teams za darmo na okres 6 miesięcy

Z oferty bezpłatnej licencji na Microsoft Teams może skorzystać każdy klient, który poszukuje rozwiązań do efektywnej komunikacji zarówno między pracownikami, jak i kontrahentami. Usługa jest bezpłatna przez okres 6 miesięcy, a po tym okresie odnowisz ją poprzez aktualizację do pełnej wersji pakietu Office 365.

Jeżeli chcesz skorzystać z bezpłatnej wersji Microsoft Teams, wybierz jedną z preferowanych metod:

Uzyskasz w ten sposób profesjonalną odpowiedź na wszystkie Twoje pytania dotyczące polecanych narzędzi do pracy zdalnej, w tym usług Microsoft 365 i Teams.

Microsoft Teams dostępny za darmo na 6 miesięcy w home.pl

Microsoft Teams – nowe funkcjonalności przydatne do pracy zdalnej

W ostatnich tygodniach Microsoft przygotował szereg poprawek i nowych opcji, które jeszcze lepiej wpływają na jakość pracy z domu u użytkowników Microsoft Teams. Do najważniejszych zmian, które pojawią się w komunikatorze należą:

Redukcja szumów z otoczenia w czasie rzeczywistym

Praca zdalna wiąże się często z niechcianymi dźwiękami z otoczenia np. hałasem samochodów zza okna lub aktywnością rodziny w domu. Nie pomaga to podczas połączenia audio/wideo, dlatego Microsoft wbudował w komunikator opcję redukcji dźwięków z otoczenia w czasie rzeczywistym. Dzięki temu, przeszkadzające odgłosy zostaną wyłapane i zredukowane, co znacząco podniesie jakość rozmów za pośrednictwem Microsoft Teams.

Microsoft Teams - funkcja redukcji szumów w komunikatorze firmowym

Podniesienie ręki podczas wideokonferencji z wieloma osobami

Podczas wideokonferencji z dużą liczbą uczestników nie zawsze masz możliwość pokazać się na głównej planszy spotkania. Najnowsza aktualizacja zawiera funkcję podniesienia ręki, która zasygnalizuje pozostałym uczestnikom spotkania, że chcesz zabrać głos.

Podniesienie ręki w Microsoft Teams
Widok spotkania w Microsoft Teams z widoczną nową funkcją podniesionej dłoni

Jak skorzystać z nowej funkcji i pokazać innym użytkownikom chęć zabrania głosu? To bardzo proste. Wystarczy podczas aktywnego spotkania kliknąć ikonę ręki, znajdującą się w pasku nawigacyjnym wideokonferencji w Microsoft Teams.

Nowa funkcja podniesienia ręki znajduje się w pasku narzędzi do zarządzania spotkaniem
w Microsoft Teams.


Po kliknięciu pozostali uczestnicy spotkania otrzymają powiadomienie o chęci zabrania
przez Ciebie głosu w rozmowie.

Wsparcie dla komunikacji w trybie offline

Microsoft Teams umożliwi odczytywanie i odpisywanie na wiadomości z czatu również w trybie offline, bez dostępu do Internetu.  Zostaną one dostarczone od razu, gdy komputer bądź smartfon uzyska ponowne połączenie z siecią.

I na koniec ciekawostka – czy wiesz, że Microsoft Teams to również podstawowa platforma do komunikacji wśród pracowników Microsoftu, którzy są oddelegowani do rozwoju projektów w Office 365? Okazało się, że współpraca między 50 000 użytkowników jest możliwa również podczas pracy zdalnej!