Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Darmowe kursy online od home.pl – zarejestruj się na #nowystart i zyskaj nowe umiejętności

Darmowe kursy online od home.pl – zarejestruj się na #nowystart i zyskaj nowe umiejętności

Pandemia koronawirusa skomplikowała rzeczywistość w tysięcach firm w całej Polsce. Paraliż związany z ograniczonym poruszaniem się w przestrzeni publicznej oraz funkcjonowaniem przedsiębiorstw z wielu branż stacjonarnych (np. gastronomia, turystyka) wymaga błyskawicznego dostosowania swojego biznesu do nowych realiów, a nawet poszukiwania innej ścieżki zawodowej. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku organizujemy DARMOWY KURS EDUKACYJNY #nowystart, w którym uczestnicy nauczą się nowych kompetencji ułatwiających znalezienie pracy w przyszłości oraz prowadzenie własnej firmy z użyciem nowoczesnych narzędzi.

Darmowe szkolenia #nowystart – kto może wziąć udział?

Wiemy, jak bardzo ważny jest rozwój umiejętności we współczesnym świecie, dlatego nie ograniczamy udziału wyłącznie do klientów home.pl. Jeżeli jesteś spragniony wiedzy, szukasz na siebie nowego pomysłu, a Twój dotychczasowy pomysł na biznes nie wypalił i nie wiesz, dlaczego tak się stało – zarejestruj się na nasz kurs! Dzięki niemu zyskasz nowe umiejętności, które sprawią, że będziesz atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy.

Program edukacyjny #nowystart kierujemy do osób, które:

 • Są przedsiębiorcami lub konsumentami, którzy stracili pracę w czasie pandemii koronawirusa.
 • Chcą zdobywać nowe umiejętności oraz kompetencje zawodowe, niekoniecznie dotyczące swojej dotychczasowej działalności,
 • Chcą w najbliższych miesiącach wejść na rynek pracy będąc przygotowanym do spotkań z potencjalnymi pracodawcami.

Rejestracja jest dostępna na stronie https://akademia.home.pl/nowy-start/

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 22.05.2020 r.!

Program edukacyjny za darmo - #nowystart od home.pl

Jak będą odbywać się zajęcia na kursie #nowystart?

Przy organizacji darmowego kursu #nowystart łączymy nasze doświadczenie w prowadzeniu webinarów dla ponad 2500 przedsiębiorców w ramach Akademii home.pl oraz bieżące realia, które wymagają od nas zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa dla uczestników. Dlatego cały kurs będzie odbywać się w Internecie za pomocą specjalnej platformy edukacyjnej, na której zobaczycie prezentację, prowadzących oraz chat, na którym zadacie dodatkowe pytania.

Szkolenia odbywać się będą co tydzień od maja do września. Czas trwania pojedynczego szkolenia przewidziany jest na około 60 minut + dodatkowy czas na sesję pytań i odpowiedzi prowadzących. Szczegółowy harmonogram szkoleń dostępny jest na głównej stronie darmowego kursu.

Jakie ścieżki są dostępne w darmowym kursie online #nowystart?

Program edukacyjny #nowystart to szeroki wachlarz szkoleń przeprowadzonych przez praktyków z doświadczeniem. Opracowaliśmy dokładny harmonogram zajęć dla 4 różnych ścieżek na poziomie podstawowym, aby zapewnić uczestnikom łatwy dostęp do przyswajalnej wiedzy. Do Ciebie należy wyłącznie decyzja, z której ścieżki chcesz skorzystać! Do wyboru masz:

 • Grafikę komputerową – kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z projektowaniem grafiki. Na zajęciach dowiesz się m.in. za pomocą jakich narzędzi oraz w jaki sposób przygotować grafikę np. na stronę WWW.
 • Podstawy marketingu dla małego biznesu – na tym kursie poznasz sprawdzone i skuteczne sposoby na promocję swojej firmy w Internecie za pomocą różnych kanałów (w tym poprzez Facebooka lub Instagrama). Dowiesz się również jak analizować dane i przekuć je w większą liczbę klientów.
 • Programowanie frontend – marzysz o stworzeniu swojej strony WWW od podstaw? Ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Podczas szkoleń dowiesz się czym jest HTML5 i CSS3 oraz jak poprawnie używać obu tych języków, tworząc strony które działać będą zarówno na desktopie jak i urządzeniach mobilnych dzięki zastosowaniu techniki RWD (Responsive Web Design).
 • Zarządzanie call center – to idealny kurs dla osób, które chcą zyskać umiejętności menadżerskie, ułatwiające im organizację i pracę zespołów. Po kursie z łatwością wprowadzisz w swojej firmie perfekcyjną obsługę klientów, co przełoży się na zysk dla Twojego biznesu.

Nie ograniczamy liczby ścieżek, w których możesz wziąć udział. Pamiętaj jednak, że każda ze ścieżek ma swój indywidualny harmonogram, a warunkiem zakończenia kursu jest 100% obecność na wszystkich zajęciach. Po zakończonym kursie każdy uczestnik otrzyma od home.pl certyfikat potwierdzający nabycie konkretnych umiejętności w ramach danego kursu.

Szkolenia z umiejętności miękkich

Oprócz wiedzy merytorycznej na darmowym kursie edukacyjnym #nowystart uczestnicy zyskają na osobnej ścieżce umiejętności miękkie, które ułatwią im odpowiednie przygotowanie się do rozmów rekrutacyjnych, znalezienie nowej pracy, a nawet lepszą współpracę z ludźmi. Wśród poruszanych tematów szkoleń znajdują się m.in.:

 • Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej,
 • Czym są pozycje życiowe i dlaczego warto budować pozycję: ja ok, ty ok,
 • Czym jest analiza transakcyjna i jak pomaga w życiu,
 • Jak budować pozytywny wizerunek własnej osoby,
 • Jakie są typy osobowości, jak je rozpoznać,  jak dobrać do nich odpowiednie formy komunikacji,
 • Techniki, które rozwijają kreatywność.
Szkolenia przez Internet za darmo

Czy program edukacyjny #nowystart od home.pl jest darmowy?

Jak zapewne zauważyłeś/aś w trakcie czytania tego tekstu wielokrotnie użyliśmy w nim słowa „darmowy”. Za rejestrację i udział w kursie nie pobieramy ani złotówki, co jest o tyle warte odnotowania, że pojedynczy kurs z wiedzy merytorycznej jest wart nawet kilka tysięcy złotych.

Dlaczego decydujemy się na taki krok i organizujemy darmowe kursy?

Nie są nam obce obecne problemy społeczne w związku z pandemią i jej oddziaływaniem na gospodarkę lokalną, ludzi i firmy . W ramach swojej działalności i odpowiedzialności społecznej biznesu home.pl chce prowadzić aktywny dialog społeczny na poziomie lokalnym, pobudzić aktywność społeczną w zakresie nowoczesnych technologii, inwestować w zasoby ludzkie i relacje z otoczeniem firmy.

Od wielu lat uważamy, że naszą siłą są ludzie pracujący na co dzień w firmie, ich umiejętności oraz doświadczenie. Dzielenie się wiedzą nie jest nam obce ponieważ już od wielu miesięcy organizujemy szkolenia internetowe, podcasty dla e-sprzedawców i webdeveloperów oraz wewnętrzny cykl szkoleń „Bilet do rozwoju”.

W tym specyficznym dla gospodarki okresie chcemy uczestnikom kursu pokazać, że dzięki konkretnym umiejętnościom można znaleźć nowy sposób na swoją karierę zawodową i rozwijać się w kierunku, który do tej pory wydawał się nieoczywisty.

Sprawdź pełną ofertę darmowego programu #nowystart, wybierz ścieżkę i zdobądź przydatną wiedzę! Zgłoś swój udział do 22 maja: