Wiadomości

Sea of Thieves: darmowa aktualizacja Lost Treasures już dostępna

Najnowsza aktualizacja do pirackiej przygodówki jest już dostępna na Xbox One i Windows 10, również przez Xbox Game Pass. Sprawdź co nowego trafia do Sea of Thieves.

Sea of Thieves: checkpointy w questach Tall Tales

Nowa aktualizacja wprowadza kilka poprawek do fabularnych przygód z dodatku Tall Tales. Do mapy zostały dodane wskazówki, by pomóc graczom rozpocząć i kontynuować questy. Do fabuły wprowadzono także system punktów kontrolnych, które zapiszą Twoje postępy i pozwolą cieszyć się rozgrywką we własnym tempie.

Dodatkowo, w czerwcu do Sea of Thieves trafią Tall Tales Retold – ograniczone czasowo wydarzenia, które pozwolą Ci zebrać wcześniej ominięte i kompletnie nowe nagrody.

Sea of Thieves z dodatkiem Lost Treasures dostępny jest na Xbox One i Windows 10 w przepustkach Game Pass i Game Pass Ultimate.

Więcej lootu! Dzienne i tygodniowe wyzwania Sea of Thieves

Spodziewaj się nowych wyzwań i zadań, dzięki aktualizacji Lost Treasures. Sprawdź powiadomienia o nowościach, by dowiedzieć się jakie wyzwanie czeka Cię danego dnia, by zarobić złoto i Doubloony. Zadania nie będą polegały tylko na pokonaniu wyznaczonych wrogów. Zadania mogą wysłać Cię na odległą wyspę lub wymagać wybranego rodzaju skarbu, więc wystawią wszystkie umiejętności piratów na próbę.

Dzienne zadania będą resetowały się o północy czasu brytyjskiego, czyli o 01:00 polskiego czasu. Dodatkowo, codziennie, po 03:00 i 19:00, przez godzinę otrzymasz dodatkowe nagrody za sprzedawany skarb.

Jeśli codzienne wyzwania nie wystarczają i chcesz więcej zadań, do Sea of Thieves zostaną także dodane cotygodniowe oraz jednorazowe eventy. Od wprowadzenia Lost Treasures, co piątek, gracze będą mogli zakończyć pracowity tydzień dodatkowymi nagrodami ze skarbów Stronghold, uzyskanych w fortach szkieletów. Dodatkowo, wydarzenia z Reaper’s Rewards będą nagradzały nowe emotki dla piratów, którzy wypełnią wszystkie zadania związane ze skrzyniami, flagami i zadaniami Reapera.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź oficjalną stronę Sea of Thieves.

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm