Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

TOP 5 gier kooperacyjnych na Xbox Game Pass. W co zagrać ze znajomymi?

TOP 5 gier kooperacyjnych na Xbox Game Pass. W co zagrać ze znajomymi?

Xbox Game Pass to ponad 100 wysokiej jakości gier od znanych producentów i niezależnych deweloperów. Wśród nich wiele oferuje zabawę w sieci i w trybie współpracy. W które tytuły warto zgrać z przyjaciółmi? Sprawdź naszą listę najlepszych gier!

Najlepsze gry co-op w Xbox Game Pass

Ze wszystkich dostępnych gier na Xbox Game Pass wybraliśmy pięć, które są warte uwagi każdego gracza, grającego ze znajomymi na Xboxie. Odkryj nowe gry i rozpocznij nowe przygody z przyjaciółmi w Xbox Game Pass i Game Pass Ultimate z Xbox Live Gold.

Gears 5

Gears of War to ikoniczna dla Xboxa seria, której najnowsza odsłona zapewnia kilka trybów wspólnej rozgrywki. Przejdź kampanię w trzyosobowej drużynie przez internet lub siedząc na kanapie. Po ukończeniu głównej kampanii możesz przejść do klasycznego trybu Hordy lub nowego trybu współpracy – Ucieczka. Zbierz przyjaciół i chroń się przed Szarańczą, torując sobie drogę Lancerem z piłą mechaniczną!

Monster Hunter: World

Wciel się w rolę łowcy i zapoluj na potwory! Dobierz odpowiedni ekwipunek i stwórz drużynę z trójką przyjaciół, by zyskać przewagę nad fauną Nowego Świata. Twoja podróż zabierze Cię w najdziksze zakątki świata, a w rozszerzeniu Iceborne odwiedzisz skutą lodem krainę..

Overcooked! 2

Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść? A co jeśli kucharzą cztery osoby? Sprawdźcie swoje kulinarne umiejętności w rozgrywce online lub w klasycznym, kanapowym trybie współpracy. Wejdź do Królestwa Cebuli, załóż fartuch i gotuj w nowych, szalonych kuchniach! Overcooked! 2 gwarantuje świetną zabawę, która wymaga koordynacji i świetnego nastroju...

Sea of Thieves

Chwyć butlę rumu, kilku przyjaciół i wybierz się na piracką przygodę! Sea of Thieves zapewnia dostęp do otwartego, współdzielonego z innymi graczami świata. Żegluj w poszukiwaniu skarbów i walcz lub współpracuj z innymi załogami. Obserwuj jednak morze – pirackie swawole może przerwać Kraken!

Dead By Daylight: Special Edition

Dead By Daylight to asymetryczna gra wieloosobowa, w której jedna osoba wciela się w rolę zabójcy polującego na czterech graczy, próbujących uciec i uniknąć śmierci. Współpracuj z resztą uciekających, by otworzyć bramę i zbiec przed potworem czyhającym w mroku.

Zbierz znajomych i zagrajcie w te i inne gry z trybem współpracy w Xbox Game Pass! Sprawdź pełną listę dostępnych gier w usłudze Game Pass:

Dowiedz się więcej na temat usługi Game Pass:

Co to jest Game Pass i Game Pass Ultimate?

Jak aktywować kod Xbox Game Pass?

Jak pobrać i zainstalować gry z Game Pass?

Jak aktywować subskrypcję Xbox Live Gold?