Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Kim jest aktor z reklamy home.pl?

Kim jest aktor z reklamy home.pl?

Własna strona to dopiero początek” – tak brzmi przewodnie hasło w kampanii wizerunkowej home.pl, która wystartowała z początkiem 2023 roku. Ale dla Kamila Szeptyckiego, który został twarzą naszej marki to nie jest początek kariery. Kim więc jest sympatyczny mężczyzna w czerwonym sweterku, który jako doradca home.pl opowiada wszystkim związanym z biznesem online o tym, jak zaistnieć i rozwijać działalność w sieci? To popularny aktor młodego pokolenia. 

Gdzie grał i występował Kamil Szeptycki?

Kamil Szeptycki znany jest szerszej widowni z fantastycznych wcieleń filmowych i serialowych. Już jako student aktorstwa nosił mundur w jednej z głównych ról w “Kamieniach na szaniec”, a potem w “Piłsudskim”. Boksował również w “Mistrzu”, a także bawił w komediodramacie “Czarna Owca”.

Widzowie mogą go również znać z takich seriali jak “Ślad” na Polsacie czy misyjne i niezwykle popularne “Wojenne Dziewczyny”. Gdy kręcił spoty dla nas, na ekrany telewizorów wchodził kolejny serial z jego udziałem – “To nie ze mną”. Wiosną tego roku zobaczymy go w kinach w “Porady na zdrady 2”.  

Kamil pochodzi z artystycznej rodziny. Jego mama Małgorzata Szeptycka-Niewiadomska jest aktorką i choreografką. Urodził się w Alpach Bawarskich, ale od 2 roku życia mieszkał w Wrocławiu. Tam też ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną. 

Kamil Szeptycki po godzinach

Gdy już usłyszy “kamera stop” rzuca wszystko i pędzi w Bieszczady. A jak akurat nie tam to i tak spędza swój czas aktywnie – najczęściej na łonie natury. Lubi survival, wspina się, nurkuje, jeździ na deskorolce i snowboardzie. Tam gdzie może towarzyszy mu spanielka myśliwska o imieniu Ohana (a w domu czeka jeszcze kot). 

Kamil jest dostępny również online, prowadzi aktywnie konto na Instagramie. A firmom, które chcą zaistnieć w internecie poleca robić to z nami.

Co łączy Margaret i Kamila Szeptyckiego? home.pl! 

W 2014 roku Kamil wystąpił w teledysku wokalistki. A w 2015 roku Margaret, nasza krajanka z województwa zachodniopomorskiego, koncertowo świętowała z nami 18-lecie istnienia firmy.

Margaret na 18 urodzinach urodzinach home.pl.

Kilka lat później jest z nami Kamil, który z ekranów wszelakich urządzeń przekonuje, że od 25 lat stale poszerzamy ofertę o nowe internetowe produkty oraz usługi dla małych i średnich firm, bo dojrzewaliśmy razem z ich właścicielami.

Kamil Szeptycki jako doradca home.pl – zobacz spoty internetowe

Poznaj Kamila Szeptyckiego w różnych wcieleniach jako doradca home.pl! W pierwszej kolejności odwiedź nasze strony internetowe, gdzie znajdziesz aktora, który pomaga przedsiębiorcom w rozwijaniu firm w internecie i nie tylko:

Obejrzyj również nasze spoty internetowe.

Żytni schnie na półkach?  

Nie schodzą z półek? 

Czynsz rośnie? 

Biznes się nie kręci?  

Albo klepiesz w matę… 

Albo żyją na kocią łapę… 

Albo są piękni i młodzi jak ja… 

Albo codziennie pędzisz do biura…

Obejrzałeś już wszystkie spoty?  To teraz sprawdź, jak zaistnieć z własnym biznesem w internecie.