Wiadomości

Games with Gold: lipiec 2020. Darmowe gry na Xbox Live Gold

W subskrypcji Xbox Live Gold co miesiąc oferowane są gry, które możesz za darmo przypisać do swojego konta i zatrzymać je na zawsze. Sprawdź jakie darmowe gry na Xbox dostępne są w lipcu 2020.

Biblioteka gier Xbox Game Pass na PC

Jakie darmowe gry Games with Gold w lipcu 2020?

W lipcu 2020 roku, dzięki ofercie Games with Gold, możesz pobrać następujące darmowe gry na Xbox:

WRC 8 FIA World Rally Championship – od 1.07 do 31.07

Zagraj w jedną z najbardziej realistycznych wyścigówek rally na rynku! WRC 8 FIA to oficjalna gra organizacji Rajdowych Mistrzostw Świata. WRC 8 oferuje realistyczny model jazdy, autentyczne przygotowania do wyścigów oraz system dynamicznej pogody, który wpływa na całą rozgrywkę. Ścigaj się z 50 drużynami, na 100 odcinkach specjalnych znajdujących się w 14 krajach.

WRC 8 będzie darmowy na Xbox One dla członków Xbox Live Gold.

Dunk Lords – od 16.07 do 15.08

Umiesz grać w kosza, ale czy potrafisz się bić? Dunk Lords to pełna akcji i rywalizacji sportowa bijatyka. Wybierz jednego z dwudziestu zawodników, każdego ze specjalnymi umiejętnościami, i zmierz się z przyjaciółmi w trybie 2-na-2 lub w trybie kampanii.

W Dunk Lords zagrasz na konsoli Xbox z subskrypcją Gold.

Saints Row 2 – od 1.07 do 15.07

Pomóż gangowi Saints odzyskać kontrolę nad swoim miastem w drugiej odsłonie szalonej i wybuchowej serii Saints Row. Odkrywaj świat na ziemi, morzu i w powietrzu, weź udział w ponad 40 fabularnych misjach i wielu misjach pobocznych.

Powróć do klasyki gatunku open-worldowej akcji na Xbox One i Xbox 360.

Juju – od 16.07 do 31.07

Wskocz na wyższy poziom przygody! Usiądź na jednej kanapie z przyjacielem i wciel się w mistyczne postacie – pandę szamana Juju i jaszczurkę Peya. Pokonaj platformowe poziomy i walcz z ogromnymi bossami, by uratować świat przed wielkim złem.

Juju dostępny będzie za darmo w Live Gold na Xbox One i Xbox 360

Pamiętaj! By grać w gry otrzymane z oferty Games with Gold, potrzebna jest subskrypcja Xbox Live Gold. Możesz również skorzystać z usługi Xbox Game Pass Ultimate, łączącej dostęp do katalogu wysokiej jakości gier z usługą Gold.

Dowiedz się więcej o usługach Xbox Live Gold i Xbox Game Pass:

Co to jest Game Pass i Game Pass Ultimate?

Jak aktywować kod Xbox Game Pass?

Jak pobrać i zainstalować gry z Game Pass?

Jak aktywować subskrypcję Xbox Live Gold?

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm