Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Autoresponder w CodeTwo – nowa funkcja dla maili w Microsoft Office 365

Autoresponder w CodeTwo – nowa funkcja dla maili w Microsoft Office 365

Automatyczne odpowiedzi są ważną funkcją dla firmowych skrzynek email. Użytkownicy poczty Microsoft Office 365 od teraz mogą zarządzać automatycznymi odpowiedziami w ramach subskrypcji CodeTwo. Przeczytaj więcej o nowej funkcjonalności i poznaj Autoresponder w CodeTwo.

Jak działa Autoresponder w CodeTwo?

Z Autorespondera skorzystasz po uprzednim włączeniu tej funkcji w Panelu Administracyjnym CodeTwo. Dzięki temu będziesz tworzyć i używać nowego typu reguł w aplikacji do zarządzania podpisami email w poczcie Microsoft 365.

Autoresponder w CodeTwo pozwoli Ci projektować profesjonalne szablony HTML dla automatycznych odpowiedzi, wzbogacając je o linki, grafiki, czy spersonalizowane podpisy email. W automatycznych odpowiedziach możesz dowolnie zmieniać pola Od, Do, DW, UDW oraz Temat w wiadomościach zwrotnych.

Nowa funkcja - Autoresponder w CodeTwo

Dzięki wbudowanemu harmonogramowi zaplanujesz wysyłanie automatycznych odpowiedzi z wyprzedzeniem lub tylko w określone dni. Opcja Limiter pozwoli Ci zdecydować, ile automatycznych odpowiedzi wyślesz na ten sam adres email w określonym czasie.

Przeczytaj również: Dlaczego stopka w mailu jest taka ważna?

Harmonogram automatycznych odpowiedzi w CodeTwo.
Konfiguracja harmonogramu wysyłania automatycznych odpowiedzi.

Przykłady użycia Autorespondera

Warto używać Autorespondera w sytuacjach, gdy:

  • będziesz poza biurem bez dostępu do poczty email,
  • przestaniesz lub zamierzasz przestać używać jakiegoś adresu email,
  • adres email lub domena w Twojej organizacji wkrótce się zmieni,
  • otrzymujesz wiadomości, na które masz zamiar odpowiedzieć za jakiś czas.

Jak zacząć z Autoresponderem CodeTwo?

Autoresponder jest dostępny bez żadnych dodatkowych kosztów w ramach subskrypcji CodeTwo: podpisy email dla Office 365. Wystarczy włączyć go w Panelu Administracyjnym CodeTwo.

Jeśli nie masz jeszcze subskrypcji CodeTwo: podpisy email dla Office 365, odwiedź stronę home.pl i wypróbuj usługę do zarządzania stopkami dla poczty Microsoft Exchange.