Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Darmowe gry na PS Plus – marzec 2021. Co PlayStation daje za darmo w tym miesiącu?

Darmowe gry na PS Plus – marzec 2021. Co PlayStation daje za darmo w tym miesiącu?

Nowe gry PlayStation Plus na marzec zostały ogłoszone. W tym miesiącu Sony powraca do jednej z najbardziej ikonicznych gier PlayStation. Sprawdź, jakie gry są do pobrania za darmo z PlayStatnion Plus w lutym 2021.

Gry PlayStation Plus w marcu 2021

Po krótkim opóźnieniu, Sony w końcu ogłosiło jakie gry pojawią się w marcowej ofercie PlayStation Plus. Na czele oferty stoi remake uwielbianego tytułu Square Enix, któremu towarzyszą dość zróżnicowane gry, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Posiadacze abonamentu PS Plus, w marcu 2021 zagrają w:

  • Final Fantasy VII Remake (na PS4 i PS5)
  • Maquette (na PS5)
  • Remnant: From the Ashes (PS4 i PS5)
  • Farpoint (PS VR na PS4 i PS5)

Poniżej znajdziesz opisy i zwiastuny gier z PS Plus w marcu 2021.

Final Fantasy VII Remake za darmo w PS Plus

Jak sama nazwa mówi, Final Fantasy VII Remake to nie jest robiony na kolanie remaster poprawiający jakość gry. Jest to pełnoprawne odtworzenie i rozwinięcie klasycznej gry na nowym silniku. Powróć do Midgaru jako Cloud Strife w nowej, niesamowitej jakości.

Maquette – darmowa gra logiczna PlayStation Plus

Wszystko co malutkie, jest równocześnie ogromne, w tej intrygującej i pełnej charakteru grze logicznej. Inspirowana stylem M.C. Eschera, Maquette umieszcza cię w rekurencyjnym świecie, gdzie każdy ruch i obiekt wpływa na świat w makiecie, Twój świat i otaczający ciebie makroświat. Rozwiąż wszystkie łamigłówki i odkryj tajemnice fabuły.

Remnant: From the Ashes w ofercie PS Plus

Wciel się w jednego z ostatnich ludzi i staw czoło potworom z innego wymiaru, które opanowały Ziemię. Remnant zapewnia świetną rozgrywkę survivalową przez dynamicznie generowane przestrzenie, loot oraz przeciwników i bossów.

Darmowa strzelanka PS VR w PS Plus – Fairpoint

Sięgnij po arsenał broni i przetrwaj na obcej planecie. Fairpoint na PS VR to open-worldowa strzelanka, zoptymalizowana pod kontroler PS VR Aim, lecz w pełni działająca z DualShockiem od PS4. Dotrzyj do swojej zniszczonej stacji kosmicznej solo lub w co-opie oraz sprawdź swoje umiejętności w trybach Versus.

Skorzystaj z oferty PlayStation Plus na 3 miesiące lub PS Plus na 12 miesięcy.

Masz jeszcze ostatnią szansę zebrać darmowe gry PS Plus za luty.