Wiadomości

Kiedy premiera Deathloop? Nowa gra Arkane opóźniona.

Deathloop to najnowsza gra studia Arkane, której premiera zaplanowana była na maj 2021. Niestety, z dość oczywistych powodów, deweloper spod marki ZeniMax ogłosił, że premiera Deathloop została przesunięta.

Nowa premiera Deathloop – wrzesień 2021

Arkane Lyon potwierdził, że premiera Deathloop zostaje przesunięta ze swojej oryginalnej daty 21 maja 2021. Ogłoszenie zostało zamieszczone na Twitterze w postaci filmu, w którym wystąpili kierownik projektu Dinga Bakaba oraz dyrektor artystyczny Sebastien Mitton. Przekazali w nim, że nowa data premiery Deathloop to 14 wrzesnia 2021 roku.

Kup kody PlayStation Network i ciesz się rozgrywką online.

Arkane nie podało dokładnych powodów przesunięcia daty, stwierdzając w ogłoszeniu, że wykorzystają dodatkowy czas by dokończyć grę i zapewnić odpowiednią jakość. Można jednak się domyślić, że opóźnienie spowodowane jest pandemią COVID-19 i pracą zdalną. Przesunięcie kolejnej premiery może być rozczarowaniem dla wielu, głodnych nowości graczy. Jednak ostatnie doświadczenia z branży (np. premiera Cyberpunka) wskazują raczej, że przesunięcie gry, nawet miesiąc przez jej premierą, to dobra rzecz. Lepiej otrzymać skończoną, wysokiej jakości grę, niż denerwować się, że gra jest pełna bugów.

Deathloop to także pierwsza premiera studia podlegającego pod ZeniMax po tym, jak firma została kupiona przez Microsoft. Gra co prawda trafi na PC, ale jest ekskluzywna dla konsoli PlayStation 5. Sprawdź, o co chodzi z wykupieniem Bethesdy przez Microsoft.

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm