Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Najlepsze hurtownie dropshipping dla sklepów internetowych

Najlepsze hurtownie dropshipping dla sklepów internetowych

Nie musisz inwestować dużych pieniędzy, żeby zacząć sprzedawać w Internecie. Dropshipping to bardzo wygodne rozwiązanie, w którym możesz sprzedawać produkty nie mając ich fizycznie na stanie, bez powierzchni magazynowej, a samą wysyłką towarów do klientów zajmuje się hurtownia. Sklep w modelu dropshipping to dobra opcja dla tych, którzy chcą zacząć zarabiać, ale nie mają własnych produktów. W tym artykule zapoznasz się z informacją, jak zacząć sprzedawać w dropshippingu oraz jak wygląda połączenie sklepu z hurtownią. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę najlepszych dostawców, z którymi możesz podjąć współpracę.

Jak działa dropshipping? 

Dropshipping to wygodne zarządzanie sprzedażą, które polega na integracji z wybranymi przez nas dostawcami i zlecanie im wysyłki zamówień. W standardowym sklepie internetowym towary przechowujesz fizycznie na magazynie, a w momencie złożenia zamówienia odpowiednio pakujesz i wysyłasz do klienta. W dropshippingu jesteś właścicielem sklepu internetowego, ale wszystkie produkty należą do hurtowni, z którą podpisałeś umowę.

Klient składa zamówienie na Twojej stronie, a hurtownia dostaje informacje o zamówieniu i w Twoim imieniu wysyła produkt do klienta. Całą logistyką zajmuje się dostawca, a po Twojej stronie jest tylko prowadzenie i promocja sklepu, w którym sprzedajesz asortyment wybranej przez siebie hurtowni. 

Jak uruchomić sklep w modelu dropshipping?

Sklep internetowy i umowa z wybraną hurtownią (rekomendowane hurtownie z produktami znajdziesz w dalej części tekstu) to podstawowe elementy do poprawnego uruchomienia dropshippingu. Trzeba to jednak jeszcze połączyć.

Najczęściej hurtownia udostępnia plik XML, który zawiera szczegółowy spis wszystkich towarów. Plik należy dodać do swojej platformy sklepowej, ponieważ dzięki integracji automatycznej sklep zostanie odpowiednio zatowarowany (włącznie z kategoriami jak u dostawcy). Tak wdrożoną ofertę możesz także edytować np. zmieniając nazwy kategorii lub opisy samych produktów. Gotowy asortyment jest zbieżny z tym, który posiada hurtownia, a to oznacza początek przygody w ecommerce! Wszystkie ceny i stany magazynowe konkretnych produktów będą automatycznie aktualizowane.

Lista 300 hurtowni dla sklepów internetowych z dropshipping

Lista najlepszych hurtowni dla sklepów internetowych z dropshipping

Integracja na bazie dropshippingu jest możliwa wtedy, kiedy hurtownia udostępnia pliki XML, CSV lub interfejs API. Zanim zdecydujesz się podpisać umowę z dostawcą upewnij się, że Twoje oprogramowanie sklepowe umożliwia takie połączenie. Poniżej znajdziesz pełną listę hurtowni, których produkty możesz sprzedawać. 

Hurtownie AGD, RTV  

Hurtownie z akcesoriami GSM 

Hurtownie z akcesoriami kuchennymi  

Hurtownie z artykułami papierniczymi 

Hurtownie z artykułami przemysłowymi 

Hurtownie zoologiczne 

Hurtownie z bielizną

Hurtownie z akcesoriami do biura

Hurtownie z biżuterią

Hurtownie z produktami do domu i ogrodu 

Hurtownie z produktami do druku

Hurtownie z zabawkami

Hurtownie z ebookami i audiobookami 

Hurtownia z elektroniką

Hurtownie z akcesoriami erotycznymi

Hurtownie ze sprzętem sportowym

Hurtownie z gadżetami

Hurtownie z grami

Hurtownie z kosmetykami

Hurtownie z książkami

Hurtownie z meblami

Hurtownie z produktami medycznymi

Hurtownie z produktami do samochodów

Hurtownie z obrazami

Hurtownie z obuwiem

Hurtownie z odzieżą

Hurtownie z produktami ekologicznymi

Hurtownie przemysłowe

Hurtownie z prezentami

Hurtownie z akcesoriami sportowymi

Hurtownie ze sprzętem gastronomicznym

Hurtownie ze sprzętem optycznym

Hurtownie z torebkami

Hurtownie wielobranżowe

Hurtownie z zegarkami

Dropshipping w sklepie internetowym – jak zacząć?

Sklep w dropshippingu to optymalne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy nie posiadają przestrzeni do przechowywania produktów lub szukają redukcji kosztów. Integracja z hurtownią to również świetny pomysł na pierwszy krok w e-handlu i przetestowanie pomysłu na własny sklep internetowy.

Powyższa lista z pewnością będzie pomocna w momencie, gdy zechcesz przetestować współpracę z daną hurtownią (lub hurtowniami), aby zweryfikować, czy taki model dystrybucji jest atrakcyjny dla Twoich klientów. Pamiętaj, że połączenie sklepu z hurtownią może wymagać od Ciebie odpowiedniej konfiguracji technicznej. Niektóre usługi sklepu internetowego mają stosowne rozwiązania w pakiecie, inne z kolei wymagają zakupu odpowiednich modułów lub wtyczek.