Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Odpowiadamy na pytania z webinaru – Jak sprawić, by Twoja Strona WWW była dostępna dla każdego?

Odpowiadamy na pytania z webinaru – Jak sprawić, by Twoja Strona WWW była dostępna dla każdego?

Dziękujemy za Twój udział w webinarze Akademii home.pl
Poniżej podpowiadamy na wszystkie zadane przez Państwa pytania.

Czy polecicie jakieś motywy dla strony, ze względu na jego dostępność?


Motywy z WCAG, które udało nam się znaleźć: Public Institutions & City WordPress theme, Services WordPress theme, Professional WordPress themes.

Czy można transformować stronę sklepu internetowego na home.pl na stronę osobistą w home.pl – po zamykaniu e-sklepu? Czy jest tutaj jakiś problem techniczny? Może warto zrobić przebudowę albo jednak lepiej postawić nową stronę na WordPress?

Migracja sklepu internetowego to kwestia zależna od wielu czynników: ile plików jest do przeniesienia, jaki jest ruch na stronie oraz jakie informacje mają zostać zachowane.
Rekomendujemy jednak budowę nowej strony WWW – to pozwoli spojrzeć na wizytówkę z tzw. „lotu ptaka” i przeanalizować, czy to co mieliśmy dotychczas, spełnia nasze oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem wsparcieWWW@home.pl – przyjrzymy się każdemu indywidualnemu przypadkowi i postaramy się znaleźć najbardziej intratne rozwiązanie.

Czy wykonują Państwo audyt strony pod kątem dostępności?

Tak, wykonujemy. Aby z niego skorzystać należy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: 91 432 55 87 lub mailowo: wsparcieWWW@home.pl

Jaki jest największy problem z autodeskrypcją w materiałach video? Może są jakieś apki?

Problem wynika z czasu, jaki musimy poświęcić na wdrożenie takiego rozwiązania. Aby zaoszczędzić ten czas rekomendujemy skorzystanie z aplikacji Happy Scribe.

Czy jeśli pewne elementy, bardziej dekoracyjne, nie mogą zostać dostosowane, np. widgety, to muszę z nich rezygnować? Czy wystarczy, że zamieszczę dostęp alternatywny obok?

Jeżeli dostęp do najważniejszych informacji będzie dostosowany dla osób z każdym rodzajem sprawności, jak najbardziej można zostawić te elementy dekoracyjne na swojej stronie WWW.

Ile kosztuje postawienie zupełnie nowej strony na wordpressie i co jest jeszcze potrzebne, żeby działa jak należy?

Koszt budowy nowej strony internetowej opartej o CMS WordPress jest indywidualny i zależy od tego ile informacji potrzeba zamieścić na stronie. Ceny zaczynają się już od 1000 złotych za budowę nowej, dostosowanej strony WWW.  

Najlepiej jest skorzystać z darmowej konsultacji i wyceny specjalistów. Aby ją otrzymać zapraszamy do kontaktu pod numerem: 91 432 55 87 lub mailowo: wsparcieWWW@home.pl.

Zapraszamy do udziału w kolejnych webinarach home.pl