Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Darmowe gry PS Plus w lipcu 2021. W co zagrasz na PlayStation za darmo w PS Plus?

Darmowe gry PS Plus w lipcu 2021. W co zagrasz na PlayStation za darmo w PS Plus?

Kolejna, ostatnia środa miesiąca to kolejna aktualizacja darmowych gier w usłudze PlayStation Plus. Oferta znów jest różnorodna – zawiera strzelankę, arcade’ową bijatykę i świetną grę fabularną oraz przedłuża dostępność jednej z czerwcowej oferty. Sprawdź darmowe gry na PS Plus w lipcu.

Darmowe gry PlayStation Plus w lipcu 2021

Koniec czerwca oznacza więcej wolnego czasu i rozrywki przed konsolą. Sony rozpoczyna wakacje różnorodnym pakietem gier, które za darmo przypiszesz do swojego konta i pobierzesz dzięki abonamentowi PlayStation Plus.

W lipcu dostępne są następujące gry za darmo w PS Plus:

  • Call of Duty: Black Ops 4 (na PS4 i PS5)
  • WWE 2K Battlegrounds (na PS4 i PS5)
  • A Plague Tale: Innocence (tylko na PS5)

W dodatku do nowych gier, Sony o miesiąc przedłuża dostęp do Virtua Fighter 5 Ulimate Showdown (gra dodana w czerwcowym wydaniu PS Plus). Wszystkie gry będą dostępne od 6 lipca do 2 sierpnia.

Sprawdź opisy i zwiastuny gier z PS Plus w lipcu 2021:

Call of Duty: Black Ops 4 za darmo

Black Ops 4 oferuje dostęp do trzech trybów rozgrywki, które z pewnością zadowolą każdego fana strzelanek. W tej wersji CoDa zagrasz w klasyczny, znany ze wszystkich części tryb multiplayer, pierwszy w serii tryb battle-royale „Blackout” oraz ikoniczny gier ze studia Treyarch tryb Zombies. Pobierz Black Ops 4 za darmo, korzystając z PlayStation Plus.

Darmowa bijatyka – WWE 2K Battlegrounds

Wskocz do ringu i walcz z supergwiazdami WWE w tej pełnej akcji, arcadeowej bijatyce. WWE 2K Battlegrounds oferuje tryb fabularny, tryb multiplayer online oraz lokalną rozgrywkę z przyjaciółmi.

A Plague Tale: Innocence tylko na PS5 w PlayStation Plus

Zaraza i stada szczurów pustoszą XIV-wieczną Francję. Jako Amicia De Rune musisz pomóc swojemu młodszemu bratu, Hugo, uciec przez żołnierzami Inkwizycji, która poluje na niego z nieznanych powodów. A Plague Tale to horrorowa skradanka z niesamowitą fabułą, która została uznana przez krytyków gier na całym świecie.

W PS Plus dostępna jest wersja z poprawkami graficznymi, wsparciem dla natywnej rozdzielczości 4K i 60 klatek na sekundę oraz szybszym ładowaniem.

Doładuj portfel z kodami PlayStation Network.