Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Darmowe gry PS Plus w czerwcu 2021. W co zagrasz na PlayStation za darmo w PS Plus?

Darmowe gry PS Plus w czerwcu 2021. W co zagrasz na PlayStation za darmo w PS Plus?

Sony przedstawia nowe gry, które dostępne będą dla wszystkich posiadaczy PlayStation Plus, za darmo. Podobnie jak w zeszłym miesiącu, na liście znalazły się trzy tytuły, które na pewno przyniosą dużo zabawy dzięki czerwcowej ofercie PS Plus.

Darmowe gry PlayStation Plus w czerwcu 2021

Ostatnia środa maja, więc otrzymaliśmy informacje na temat czerwcowej oferty darmowych gier w PlayStation Plus. Na początek lata Sony rozdaje świetną grę w trybie kooperacji, bijatykę i kosmiczny symulator Gwiezdnych Wojen.

W czerwcu dostępne są następujące gry za darmo w PS Plus:

  • Star Wars: Squadrons (od 1.06 do 05.07)
  • Operation: Tango (od 01.06 do 05.07) tylko na PS5
  • Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown (od 01.06 do 02.08)

Sprawdź opisy i zwiastuny gier z PS Plus w czerwcu 2021:

Star Wars: Squadrons za darmo w PS Plus

Wciel się w pilotów Imperium i Nowej Republiki zaraz po śmierci Dartha Sidiousa w tym z krwi i kości symulatorze science-fiction. Pełna akcji fabuła rzuci światło na obie strony konfliktu i pozwoli Tobie zapoznać się ze wszystkimi mechanikami latania, byś mógł stanąć w szranki z innymi pilotami w trybach multiplayer.

Kooperacyjna gra w PS Plus – Operation: Tango

Znajdź kogoś do pary i wybierz się na szpiegowską przygodę, w której jedna osoba jest agentem penetrującym różne placówki, a druga hakuje i zarządza operacją z centrum dowodzenia. Jedynym sposobem na komunikację jest głos, więc gra do rozgrywki wymaga działającego mikrofonu.

Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown

Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown debiutuje na konsolach dzięki programowi PlayStation Plus. Ikoniczna bijatyka ze stajni SEGA została odtworzona dla nowych konsol przez twórców serii Yakuza, Ryu Ga Gotoko Studio. Dzięki remasterowi, nowi i zaprawieni w boju weterani serii Virtua Fighter mogą cieszyć się świetnym gameplayem w wysokiej rozdzielczości i trzech wymiarach.

Jeśli posiadasz PlayStation Plus, masz ostatnią
szansę odebrać gry z majowej oferty PS Plus.