Wiadomości

Darmowe gry PS Plus – maj 2021. W co zagrasz na PlayStation za darmo w tym miesiącu?

Ostatnia środa miesiąca, czyli Sony przedstawia nową ofertę darmowych gier w PlayStation Plus. Podobnie jak w kwietniu, dostępne są tylko trzy gry za darmo. Sprawdź, w co zagrasz w maju 2021 dzięki PS Plus.

Gry PlayStation Plus w maju 2021

W ostatnich miesiącach Sony spóźniało się z ogłoszeniami gier PS Plus, jednak tym razem wrócili do standardowego harmonogramu. W ostatnią środę miesiąca dowiedzieliśmy się, jakie gry będą w majowej ofercie PlayStation Plus. Jest ona dość zbalansowana i prawdopodobnie każdy znajdzie coś dla siebie w tym miesiącu.

Posiadacze abonamentu PS Plus w maju 2021 zagrają w:

  • Battlefield V (PS4 i PS5)
  • Stranded Deep (PS4 i PS5)
  • Wreckfest: Drive Hard, Die Last (PS5)

Poniżej znajdziesz opisy i zwiastuny gier z PS Plus w maju 2021.

Battlefield V za darmo w PS Plus

Battlefield V jest najświeższą odsłoną, która powróciła do drugowojennych korzeni serii, jednocześnie odkrywając wcześniej nie przedstawiane teatry wojny. Po skończeniu kampanii, chwyć za broń i dołącz do totalnej wojny w epickim trybie multiplayer.

Kiedy Battlefield 6? Zobacz najnowsze informacje z wycieków w sieci.

Stranded Deep – gra survivalowa w PS Plus na maj

Po katastrofie lotniczej na Pacyfikiem, stajesz twarzą w twarz z naturą, bez jakiejkolwiek metody wezwania pomocy. Ta open-worldowa gra wystawi na próbę twoje umiejętności przetrwania. Stwórz broń, schronienie i odkryj, co skrywają odległe wyspy Oceanu Spokojnego.

Samochodowa demolka tylko na PS5. Wreckfest za darmo w PS Plus

Pal gumę, gnieć metal i łam zasady w tej pełnej kontaktu wyścigówce od studia odpowiedzialnego za klasykę gatunku: FlatOut. W Wreckfest nie tylko chodzi o wyścigi – w czasie między nimi dostosujesz wygląd i wzmocnisz swoje auto, by przy następnych zmaganiach mieć przewagę nad swoimi przeciwnikami.

Skorzystaj z oferty PlayStation Plus na 3 miesiące lub PS Plus na 12 miesięcy.

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm