Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Gazeta Wyborcza – polecane artykuły z kwietnia 2021

Gazeta Wyborcza – polecane artykuły z kwietnia 2021

Gazeta Wyborcza i jej cyfrowa prenumerata oferuje dostęp do artykułów przygotowanych przez czołowych polskich publicystów. Aktywna prenumerata Gazety Wyborczej to nie tylko najnowsze artykuły prasowe w wydaniu głównym i serwisach lokalnych, ale również materiały magazynów publicystycznych tj. WysokieObcasy.pl, Wysokie Obcasy Extra, Ale Historia, Duży Format czy Książki – Magazyn do Czytania. Sprawdź listę polecanych artykułów Gazety Wyborczej z kwietnia 2021.

Gazeta Wyborcza o biznesie w Polsce i za granicą – kwiecień 2021

wyborcza.biz to strona dedykowana światu biznesu, pod redakcją Gazety Wyborczej. Sprawdź, co w kwietniu pisała Wyborcza o polskim i zagranicznym biznesie.

Cyberpunk 2077 zmienił krajobraz polskiej branży gier?

Cyberpunk 2077, prawdopodobnie najbardziej wyczekiwana gra 2020 roku, w dniu premiery wciągnęła swoich twórców w niejedną kontrowersję. Akcje CD Projekt poszybowały w górę, by później pikować w dół. Jaki wpływ na giełdę i rynek gier (od strony finansowej) miał wpływ Cyberpunk 2077? Czytaj więcej w serwisie wyborcza.biz.

Przyszłość internetu leży w rękach gigantów jak Facebook i Apple?

Apple wprowadziło nową aktualizację swojego mobilnego systemu, która ogranicza możliwości śledzenia użytkowników iPhonów. Oznacza to, że firmy, których biznes polega na zbieraniu danych użytkowników by sprzedawać spersonalizowane reklamy, mają znacznie utrudnione zadanie i przychody. Największą z tych firm jest Facebook – czytaj więcej w serwisie wyborcza.biz.

Kolejne złe wiadomości dla frankowiczów po wyroku TSUE

Huczne zapowiedzi polityków, że będzie lepiej, możliwie skończą się właśnie tym – hukiem. 11 maja może zapaść bardzo niekorzystny wyrok Sądu Najwyższego, który będzie oznaczał powrót do męczących batalii sądowych o swoje prawa – czytaj więcej w serwisie wyborcza.biz.

Lody Ekipy, czyli jak mało wiemy o swoich dzieciach – wywiad z ekspertem ds. mediów w Wyborczej

W sieci i wśród młodzieży aż wrze od „Lodów Ekipy” i „Friza”, co zabieganym rodzicom trudno zrozumieć. Często tym, którzy wiedzą o co chodzi i tak ciężko pojąć, skąd wziął się fenomen celebryty, który założył własną markę lodów. „Trudno wymagać od dzieci, żeby nie marzyły o 'hajsach’, skoro ich rodzice o tym marzą” – przeczytaj rozmowę z ekspertem ds. mediów w serwisie Wysokie Obcasy.

Tylko Zdrowie w Gazecie Wyborczej – kwiecień 2021

Wychodzimy z zimowego letargu, koronawirus (miejmy nadzieję) ustępuje, nadchodzi wiosna. Sprawdź, co ciekawego o zdrowiu przeczytasz w Gazecie Wyborczej.

Co jeść podczas Hashimoto, by nie zmienić działania leków?

Hashimoto jest chorobą, na którą zapracowaliśmy sobie wspólnie, jako cywilizacja – nawet jedna na pięć kobiet spotyka się z zapaleniem tarczycy. Sprawdź, jak dostosować swoją codzienną dietę do choroby, zadbać o zdrowie i nie wpłynąć na skuteczność leków – czytaj więcej w serwisie Wyborcza Tylko Zdrowie.

Jak usunąć kleszcza po wizycie w lesie? Poradnik z Gazeta Wyborcza

Kleszcze znajdziemy wszędzie – w lesie, na łące, a nawet w parku. Ich ugryzienia mogą być bardzo groźne, ponieważ kleszcze przenoszą choroby jak borelioza. Sprawdź, jakie są podstawowe zasady usuwania kleszczy, jeśli znajdziesz je na sobie lub swoich bliskich – czytaj więcej w serwisie Wyborcza Tylko Zdrowie.

Jak aktywować prenumeratę Gazety Wyborczej online?

Aby aktywować Prenumeratę Gazety Wyborczej w wersji podstawowej lub wersji Premium należy posiadać kod aktywacyjny. Dzięki rozpoczęciu współpracy przez home.pl i Gazety Wyborczej kod aktywacyjny na prenumeratę znajdziesz w ofercie marketplace home.pl. Po zakupie wybranego wariantu otrzymasz e-mail zawierający kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiałów Gazety Wyborczej online. Kod wraz z adresem swoim email wpisz na stronie aktywacji prenumeraty Gazety Wyborczej.

Sprawdź polecane artykuły Wyborczej w marcu 2021.