Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Polecane artykuły w Gazecie Wyborczej – marzec 2021

Polecane artykuły w Gazecie Wyborczej – marzec 2021

Cyfrowa prenumerata Gazety Wyborczej oferuje dostęp do artykułów przygotowanych przez czołowych polskich publicystów. Aktywna prenumerata Gazety Wyborczej to nie tylko najnowsze artykuły prasowe w wydaniu głównym i serwisach lokalnych, ale również materiały magazynów publicystycznych tj. WysokieObcasy.pl, Wysokie Obcasy Extra, Ale Historia, Duży Format czy Książki – Magazyn do Czytania. Sprawdź listę polecanych artykułów Gazety Wyborczej w marcu 2021.

Wywiad z Billem Gatesem o pandemii i kryzysie klimatycznym

„Byli ludzie – jak ja – którzy ostrzegali i mówili: pojawia się pewne ryzyko pandemii, za niewielką cenę można się przygotować i uniknąć problemu. Ale niestety, te zalecane inwestycje nie zostały poczynione.”

Tak mówił Bill Gates w ekskluzywnym wywiadzie, udzielonym dziennikarzom Gazety Wyborczej oraz TVN24, z okazji premiery jego nowej książki „Jak ocalić świat od katastrofy klimatycznej. Rozwiązania, które już mamy, zmiany, jakich potrzebujemy”.

Obejrzyj wywiad z Billem Gatesem na portalu wyborcza.pl.

Polecane treści wielkanocne Gazety Wyborczej – marzec 2021

Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc sprawdź polecane artykuły o tematyce wielkanocnej.

Jaskry, żonkile, hiacynty, forsycja i bazie – sprawdź pomysły na wielkanocne dekoracje

Przełom marca i kwietnia to idealny czas na wielkanocne oraz wiosenne dekoracje. Na lokalnych targach i w kwiaciarniach dostępne są kwiaty, którymi wypełnisz swój cały dom. Przeczytaj pomysły Katarzyny Seiler na świąteczno-wiosenne dekoracje – czytaj więcej w serwisie Wysokie Obcasy.

Przepisy na tanie potrawy wielkanocne – poradnik Wysokich Obsaców

Każdy ma swoją ideę, jak powinien wyglądać wielkanocny stół i co powinno się na nim znaleźć. Jednak w czasach, kiedy zalecany jest dystans społeczny, warto spróbować czegoś nowego oraz nie wydać majątku na świąteczne potrawy – czytaj więcej w serwisie Wysokie Obcasy.

Polecane treści z Dużego Formatu Gazety Wyborczej – marzec 2021

Duży Fotmat to magazyn reporterów wyborczej, którzy poruszają i zgłębiają najważniejsze tematy.

Cała polska gra w szachy. Skąd wziął się boom na klasyczną grę?

Pandemia, praca (lub jej brak) w domu, nudy i stały dostęp do Netflixa – taka mieszanka może wskrzesiła miłość do klasycznej planszówki. Jak wygląda i ile kosztuje trening w szachy? Przeczytaj wywiad z Markiem Matlakiem, trenerem szachowym – czytaj więcej w Dużym Formacie Wyborczej.

Czy powinniśmy się bać sztucznej inteligencji rodem z Terminatora?

Nie jedna książka czy film maluje mroczną przyszłość, w której ludzkość staje w szranki z morderczymi robotami, chcącymi zmieść nas z powierzchni Ziemi. Czy powinniśmy się bać o taką przyszłość? – czytaj więcej w Dużym Formacie Wyborczej.

Czytaj Wyborczą w aplikacji mobilnej
Bezpłatna aplikacja Gazety Wyborczej na urządzenia mobilne z Android i iOS ułatwia korzystanie z prenumeraty na smartfonie i tablecie.

Polecane treści o zdrowiu Gazety Wyborczej – marzec 2021

Zdrowie, szczególnie w coraz bardziej zdalnym i ogarniętym epidemią świecie, jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Sprawdź treści, które pomogą Ci zadbać o swoje ciało.

Haskap, czyli jagoda kamczacka – jak dbać o ogrodową bombę witaminową?

Wraz z wiosną czekamy na pierwsze truskawki czy czereśnie, lecz mało kto wie o skromnej jagodzie kamczackiej, którą można uprawiać we własnym ogrodzie. Dowiedz się czym jest, jakie ma zalety oraz jak dbać o krzewy jagody kamczackiej – czytaj więcej w serwisie Wysokie Obcasy.

Ile kroków dziennie potrzeba, by być zdrowym? Odpowiedź podaje Harvard

Praca zdalna, pandemia i kolejne lockdowny znacznie wpłynęły na naszą mobilność. Każdy jednak powinien ćwiczyć, by dbać o swoją formę i odporność. Wcześniejsze badania wskazywały, że wykonanie 10 tysięcy kroków pozwoli zadbać o zdrowie, lecz naukowcy z Harvard Medical School znaleźli nową liczbę – czytaj więcej w serwisie Wysokie Obcasy.

Jak aktywować prenumeratę Gazety Wyborczej online?

Aby aktywować Prenumeratę Gazety Wyborczej w wersji podstawowej lub wersji Premium należy posiadać kod aktywacyjny. Dzięki rozpoczęciu współpracy przez home.pl i Gazety Wyborczej kod aktywacyjny na prenumeratę znajdziesz w ofercie marketplace home.pl. Po zakupie wybranego wariantu otrzymasz e-mail zawierający kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiałów Gazety Wyborczej online. Kod wraz z adresem swoim email wpisz na stronie aktywacji prenumeraty Gazety Wyborczej.

Zobacz polecane treści Gazety Wyborczej w lutym 2021.