Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Darmowe gry PS Plus w sierpniu 2021. W co zagrasz na PlayStation za darmo w PS Plus.

Darmowe gry PS Plus w sierpniu 2021. W co zagrasz na PlayStation za darmo w PS Plus.

Kolejny miesiąc, kolejna oferta gier PlayStation Plus. W sierpniu abonament PlayStation daje trzy gry: fantasy PvPvE, zabawną strzelankę i tytuł sportowy.

Darmowe gry PlayStation Plus w sierpniu 2021:

Wraz z nowym miesiącem Sony ujawniło listę gier, dostępnych w abonamencie PS Plus. W ostatnim miesiącu wakacji, gracze przypiszą do swojego konta, pobiorą i zagrają w trzy tytuły.

W sierpniu dostępne są następujące gry za darmo w PS Plus:

  • Hunter’s Arena: Legends (na PS4 i PS5)
  • Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville (na PS4)
  • Tennis World Tour 2 (na PS4)

Doładuj portfel PlayStation Network.

Wszystkie gry będą dostępne do 6 września 2021. Zobacz opisy i zwiastuny gier:

Hunter’s Arena: Legends z PS Plus

Hunter’ Arena: Legends to 30 osobowy battle royale, w którym zmierzysz się nie tylko z innymi graczami, ale także potworami okupującymi barwny świat fantasy. Stań twarzą w twarz z drugim łowcą, przygotuj zasadzkę lub zaryzykuj i wejdź do lochów, by zyskać wartościowy loot.

Zespołowa strzelanka Plants vs. Zombies za darmo

Wciel się w tytułowe rośliny lub zombie, zbierz zespół i pokonaj przeciwników w tej przezabawnej strzelance od EA. W nowej części Plants vs. Zombies dodane zostały nowe postaci oraz mechaniki rozgrywki zespołowej, które pozwolą połączyć siły by zyskać przewagę nad drużyną wroga.

Zostań profesjonalistą tenisa w PS Plus

Zagraj jako topowi zawodnicy lub stwórz własną postać i spróbuj dostać się na szczyt rankingów. Graj dla zabawy ze znajomymi lub wypróbuj tryb rankingowy by sprawdzić swoje umiejętności przeciwko innym graczom.