Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Odpowiadamy na pytania z webinaru – 9 usług dzięki którym sklep e-commerce Twojego klienta sprzeda więcej

Odpowiadamy na pytania z webinaru – 9 usług dzięki którym sklep e-commerce Twojego klienta sprzeda więcej

Dziękujemy za Twój udział w webinarze Akademii home.pl
Poniżej podpowiadamy na wszystkie zadane przez Państwa pytania.

Czy aplikacje dostępne bezpośrednio w systemie Shoper będą również dostępne w systemie esklepu home.pl – w Shoperze ilość aplikacji jest zdecydowanie większa. Chyba, że się mylę?

Shoper jako osobna firma prowadzi swoją platformę w innym kierunku, niż home.pl.
Owszem, część aplikacji z Shopera pojawia się również na eSklepie, natomiast kierunek rozwoju może dyktować pojawianie się u nas takich, a nie innych aplikacji.

Oczywiście zbieramy sugestie od klientów dotyczące rozwoju naszej platformy, także jeśli jest jakaś aplikacja na Shoperze, która Państwa zdaniem powinna też znaleźć się u nas – z chęcią Państwa wysłuchamy – zapraszamy do kontaktu.

Dobry program magazynowy… czy możecie Państwo już na początku wskazać kierunek poszukiwań – aby wybrać „dobrze „?

Trudno jest o jednoznaczną „dobrą” platformę, gdyż rozwiązań na rynku jest wiele i decyzja powinna być podjęta nie na podstawie „który program magazynowy jest ogólnie dobry”, a na podstawie „który program magazynowy spełni moje konkretne zapotrzebowania”.

W pierwszej kolejności warto byłoby sprawdzić czy i jak wygląda kwestia integracji obsługiwanego silnika sklepowego z danym programem, potem czy dany program posiada funkcjonalności, na których najbardziej mi zależy.

Kiedy integracja z Allegro zostanie bardziej rozbudowana i zautomatyzowana. W chwili obecnej wystawianie jest bardzo czasochłonne i skomplikowane?

Allegro non-stop rozwija swoją platformę i wprowadza/zmienia wiele aspektów prowadzenia tam sprzedaży – chociażby kwestia produktyzacji, która ma objąć wszystkie kategorie na Allegro.
Niestety w związku z tym, nasi deweloperzy muszą „gonić” za tymi zmianami, co może oznaczać, że wprowadzenie niektórych funkcjonalności Allegro w kontekście naszej platformy musi zostać przesunięte w czasie.
Jeśli odczuwają Państwo jakiekolwiek niedogodności w przypadku wystawiania aukcji, mogą one być spowodowane wieloma czynnikami, które najlepiej byłoby zweryfikować z naszym supportem.


Zapraszamy do udziału w kolejnych webinarach Akademii home.pl