Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Gdzie posłuchać piosenek Maty?

Gdzie posłuchać piosenek Maty?

Mata (Michał Matczak) to jeden z najpopularniejszych, polskich raperów. Jego utwory odtwarzane są miliony razy w usługach streamingowych, a wydane płyty (tj. 100 dni do matury) uzyskują status platynowych. Chcesz posłuchać jego piosenek? Sprawdź poniżej, gdzie możesz legalnie uzyskać dostęp do utworów.

Piosenki Maty na Spotify

Jednym ze źródeł piosenek Maty jest serwis Spotify. Poniżej znajdziesz linki do odpowiednich profili z utworami artysty:

Główny profil Maty na Spotify
Album „100 dni do matury”
This is Mata – składanka Spotify z utworami Maty

Mata Radio – playlista z utworami podobnymi

Profil Maty na Spotify

Spotify to najpopularniejsza platforma streamingowa, z której korzysta ponad 160 milionów użytkowników. Dostęp do usługi jest możliwy w 5 wariantach:

 • Spotify Freemium – wersja darmowa, dzięki której otrzymujesz dostęp do ponad 50 milionów utworów. Charakteryzuje się bardzo dużą liczbą reklam odtwarzanych między piosenkami oraz gorszą jakością dźwięku (96 Kbps),
 • Spotify Premium – wersja płatna, bez reklam, z opcją pobierania ulubionych utworów i podcastów na telefon, w wyższej jakości (320 Kbps) i dostępem z dowolnego urządzenia i miejsca,
 • Spotify Premium Duo – idealne rozwiązanie dla par, które chcą mieć oddzielne playlisty, ale chcą płacić mniej niż w przypadku 2 osobnych kont Premium,
 • Spotify Premium Family – pakiet dla rodzin, na który składa się 6 osobnych profili z własnymi playlistami, w tym profile stworzone dla dzieci z utworami dostosowanymi do nieletnich,
 • Spotify Student – wersja przeznaczona dla studentów zweryfikowanych uczelni, dzięki której oszczędzasz 50% na miesięcznym abonamencie.

Jak uzyskać dostęp do Spotify w wersji płatnej?

Domyślnie każde, nowe konto na Spotify działa w wersji darmowej, ale użytkownicy mogą bardzo szybko przekształcić jej w płatne i pozbyć się reklam odtwarzanych między utworami. Aby tego dokonać możesz w ustawieniach profilu podpiąć kartę płatniczą lub konto PayPal, aby regularnie co miesiąc opłacać subskrypcję Premium. Drugim rozwiązaniem jest zakup karty przedpłaconej i użycie kodu pod adresem https://www.spotify.com/pl/redeem/ .

Kartę przedpłaconą zakupisz m.in. w home.pl. Dostępne nominały to:

Spotify Premium 20 zł
Spotify Premium 60 zł
Spotify Premium 120 zł

Piosenki Maty w aplikacji Tidal

Tidal to druga co do popularności platforma streamingowa. W jej zasobach znajdziesz ponad 70 milionów piosenek, w tym oczywiście twórczość Maty. Bezpośrednie linki znajdziesz poniżej:

Mata na Tidal

Tidal działa na innej zasadzie niż Spotify. Przede wszystkim charakteryzuje się brakiem wersji freemium, aczkolwiek oferuje 30-dniowy okres próbny. Aplikacja kierowana jest przede wszystkim do osób, które cenią najwyższą jakość dźwięku, ponieważ w podstawowych pakietach oferuje transfer danych na poziomie 320 Kbps, a w wersji HiFi nawet 1411 Kbps!

Ma to swoje odzwierciedlenie również w cenach. Dla kont standardowych koszty prezentują się następująco:

 • Konto indywidualne – 19,99 zł/mc
 • Pakiet rodzinny (do 6 kont) – 29,99 zł/mc
 • Pakiet studencki – 9,99 zł /mc

Dla Tidala w wersji HiFi cennik szybuje w górę i wygląda tak:

 • Konto indywidualne – 39,99 zł/mc
 • Pakiet rodzinny (do 6 kont) – 59,99 zł/mc
 • Pakiet studencki – 19,99 zł/mc

Jak założyć płatne konto w Tidal?

Zgodnie z powyższą informacją – Tidal oferuje wyłącznie 30-dniowy okres próbny, który następnie (jeśli nie anulujesz subskrypcji) zmienia się na wersję płatną. Dla nowych kont niezbędne jest dodanie metody płatności np. kartą. Istnieje również możliwość dodania elektronicznego vouchera (zakupisz go m.in. tutaj).

Dostępne vouchery Tidal obejmują okres subskrypcji:

 • 60 dni – za 19,99 zł
 • 90 dni – za 39,99 zł

Do tych okresów wliczane są już okresy próbne, a więc już na starcie skorzystasz z bezpłatnego miesiąc bez konieczności dodawania karty płatniczej.

TAGI: / / /