Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Gdzie kupić tani TeamViewer? Sprawdź, jak obniżyć cenę aplikacji do zdalnego pulpitu

Gdzie kupić tani TeamViewer? Sprawdź, jak obniżyć cenę aplikacji do zdalnego pulpitu

Przejście na pracę zdalną w przypadku informatyka lub administratora to konieczność do udzielenia pomocy bez wychodzenia z domu. Ułatwi to z pewnością tani TeamViewer – narzędzie do łączenia się z komputerami na odległość. W jaki sposób uzyskać licencję na działanie programu z dodatkowym rabatem? Zapoznaj się z naszym poradnikiem, w którym znajdziesz specjalny kod na zakupy w home.pl.

Jakie licencje TeamViewer są dostępne dla firm?

TeamViewer jest najpopularniejszą na rynku aplikacją do zdalnego pulpitu, która pomaga wielu firmom na świecie w świadczeniu wsparcia technicznego dla swoich klientów i współpracowników. By spełnić wymagania firm, TeamViewer przygotował kilka wariantów licencji, które posiadają różne funkcje i zasoby:

  • TeamViewer Business – jest to podstawowa wersja zdalnego pulpitu dla jednego użytkownika. Posiada ona podstawowe funkcje aplikacji oraz możliwość tworzenia personalizowanych aplikacji TeamViewer dla klientów.
  • TeamViewer Premium – rozszerza funkcjonalność poprzedniej licencji o instalację na dowolnej liczbie urządzeń i przypisaniu dostępu piętnastu użytkownikom. W tej licencji otrzymujesz także funkcję grupowania urządzeń zdalnych wg parametrów oraz raportowanie połączeń i dostępu użytkowników w konsoli administracyjnej.
  • TeamViewer Corporate – najbardziej rozbudowana licencja, którą przypiszesz 30 użytkownikom, posiada unikatową funkcję pozwalającą wykonywać trzy zdalne połączenia w tym samym momencie. Dodatkowo TeamViewer Corporate został wyposażony w funkcję masowej instalacji na komputerach oraz tworzenia raportów z połączeń przychodzących.

W każdej licencji dostępna jest funkcja prowadzenia spotkań zdalnych z 10 uczestnikami. Jeśli korzystasz z TeamViewer, możesz rozszerzyć zasoby licencji dokupując dodatek TeamViewer Meeting. Jeżeli używasz zdalnego pulpitu tylko do połączeń z własnymi urządzeniami, pomyśl nad pakietem TeamViewer Remote Access.

TeamViewer - aplikacja do zdalnego dostępu
TeamViewer wspiera różne systemy operacyjne.

Tani TeamViewer – porozmawiaj z doradcą

Jeśli chcesz wdrożyć sprawdzone narzędzie do zdalnego obsługiwania komputerów na odległość skontaktuj się z Doradcą Klienta home.pl pod numerem telefonu +48 725 210 293. Ekspert zbierze potrzeby Twojego biznesu, a następnie przygotuje indywidualną ofertę z możliwością obniżenia ceny standardowej.

Sprawdź także:

TeamViewer dla firm – aplikacja do zdalnej pracy

Jak działa TeamViewer – aplikacja do zdalnego dostępu bez tajemnic

5 funkcji w TeamViewer, które zwiększą bezpieczeństwo Twojej pracy

6 zalet TeamViewer, dzięki którym praca zdalna jest skuteczna

Praca zdalna dzięki aplikacji TeamViewer – jak to robimy w home.pl?

Wideokonferencje w TeamViewer – jak przeprowadzić interaktywne spotkanie?

Oszustwo „na pracownika banku” przy pomocy TeamViewer – na co zwracać uwagę?