Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Jak zdobyć kod do Empik Go za darmo? 

Jak zdobyć kod do Empik Go za darmo? 

Lubisz słuchać lub czytać książki? Chciałbyś mieć do nich dostęp bez długich zobowiązań, wynikających z abonamentu? W tym artykule przedstawiamy kilka sposobów, jak zdobyć kod na Empik Go za darmo. Dowiesz się także, jak korzystać z aplikacji bez podawania danych karty płatniczej. 

Gdzie szukać kodów na darmowy dostęp do Empik Go? 

Dostęp do Empik Go za darmo uzyskasz na kilka sposobów. Pamiętaj jednak, że jako użytkownik tej aplikacji możesz z takiej metody skorzystać tylko raz. Później, jeśli zechcesz ponownie posłuchać audiobooków lub poczytać ebooki, konieczne będzie uruchomienie płatnej wersji tej usługi. 

Jak uzyskać bezpłatny dostęp do Empik Go? 

  • Akcje promocyjne – niektóre firmy oferują w swoich aplikacjach tymczasowe kody z dostępem do Empik Go na 30 dni. Robią to m.in. operatorzy komórkowi oraz dostawcy internetu, a także wydawcy prasy (również w wersji cyfrowej). Warto co jakiś czas sprawdzać, czy w benefitach dla klientów nie został dodany właśnie darmowy kod na abonament.
  • Biblioteki publiczne – niewykluczone, że w lokalnej bibliotece w Twoim mieście znajdują się kupony na aktywację Empik Go na kilkanaście dni za darmo. Biblioteki w ten sposób zachęcają do słuchania lub czytania lektur oraz nowych hitów. Zapytaj o to pracowników biblioteki lub poszukać ogłoszenia na miejscu. Ważne – kody w bibliotekach działają na innych zasadach i wymagają aktywacji w tym samym miesiącu, w którym zostały wydane.
  • Kody z paragonów Empik – sam Empik często zachęca do aktywacji konta poprzez dodawanie kodu na wydawanym paragonie przy zakupach stacjonarnych w salonie. Jeżeli więc kupujesz jakąś książkę lub grę planszową, to niewykluczone, że do Twoich rąk trafi także kod na darmowy abonament Empik Go na 7, 14 lub 30 dni.
  • Fora, grupy dyskusyjne – użytkownicy bardzo często sami dzielą się kodami do Empik Go. Wystarczy popytać w grupach na Facebooku lub forach, czy ktoś dysponuje takim kuponem. Wiele osób nie może z nich bowiem skorzystać, ponieważ nie spełniają warunków.

Empik Go na 30 dni bez karty i subskrypcji

Wielu użytkowników po skorzystaniu z darmowego okresu chce po jakimś czasie wrócić do aplikacji (np. na czas urlopu, przerwy świątecznej itp.), jednocześnie nie zamierza wiązać się abonamentem na dłuższy okres. Subskrypcja w aplikacji wymaga bowiem dodania informacji o metodzie płatności, czyli karty bankowej (płatniczej). 

Zwolnieni z tego obowiązku są użytkownicy, którzy do aktywacji Empik Go użyją kart przedpłaconych. Wspomina o tym sam Empik na stronie z opisem usługi: 

“Podpięcia karty nie wymagają również kody z kart prezentowych i kart przedpłaconych.” 

Dlatego, jeśli zależy Ci na normalnym dostępie do audiobooków i ebooków, ale nie chcesz dodawać do konta danych karty płatniczej – skorzystaj właśnie z kodu podarunkowego.  

Kody podarunkowe Empik Go na 30 dni są dostępne w 2 wersjach: 

Kody doładowujące są ważne zazwyczaj kilkanaście miesięcy, więc z powodzeniem możesz je aktywować później.

TAGI: / /