Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

CalDAV i CardDAV w poczcie home.pl

CalDAV i CardDAV w poczcie home.pl

Synchronizacja odbywa się poprzez protokoły CalDAV (kalendarz) i CardDAV (kontakty) i działa na iPhone, iPad, iPod touch, Mac. Synchronizacja kalendarza po protokole CalDAV dostępna jest także w Thunderbird z zainstalowaną wtyczką Lightning.

Wsparcie dla CalDAV i CardDAV

Udostępniliśmy wsparcie dla CalDAV i CardDAV na wszystkich kontach Nowej Poczty. Zapraszamy użytkowników do korzystania z CalDAV i CardDAV zarówno na standardowych skrzynkach pocztowych jak i tych z licencją Cloud Email Xchange. Synchronizacja znacząco poprawia jakość pracy użytkowników korzystających z natywnych aplikacji Apple: kalendarza i kontaktów.
mówi Dariusz Kowalski, kierownik hostingu

Pomoc dotycząca konfiguracji znajdziecie w naszej bazie wiedzy:

Dlaczego warto korzystać z synchronizacji kontaktów i kalendarzy poprzez calDAV i cardDAV?

– uzyskujesz dokładnie taką samą zawartość swojej poczty na różnych urządzeniach marki Apple
– zmiany mogą być wprowadzane na bieżąco przez kilka osób (współdzielenie jednego adresu np. w sklepie)
– zmiany mogą być wprowadzane także na komputerach stacjonarnych, wyposażonych w system Windows (poprzez aplikację Thunderbird z wtyczką Lighting)
– synchronizacja nie wymaga dodatkowych opłat, jest dostępna natychmiast po pierwszym logowaniu do panelu pocztowego
– dane do konfiguracji calDAV/cardDAV są niezmienne, tym samym dodanie konta na innym urządzeniu trwa kilkadziesiąt sekund.

e-mail-marketing-zalety

Z synchronizacji poczty poprzez calDAV/cardDAV korzystają również znane firmy tj. Google czy Microsoft. home.pl jest jedną z niewiele firm w Polsce, która tę technologię wdrożyła do swoich głównych usług, z których korzystają tysiące klientów.

Wsparcie dla CalDAV i CardDAV jest kolejną z poprawek zwiększającą atrakcyjność Nowej Poczty. Przypomnijmy, że w lipcu przeprowadziliśmy aktualizację Nowej Poczty do wersji 7.6 z wieloma poprawkami, dodaliśmy możliwość edycji autorespondera/hasła/przekierowań/czarnej i białej listy/reguł.

ZALOGUJ SIĘ DO POCZTY