Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Nowa dokumentacja techniczna i forum już dostępne!

Nowa dokumentacja techniczna i forum już dostępne!

Serwis pomoc.home.pl, który odwiedzany jest regularnie przez kilkudziesięciu tysięcy użytkowników miesięcznie, powstał z myślą o klientach oczekujących szybkiego dostępu do informacji na temat usług. Publikowane materiały wyjaśniające krok po kroku niuanse działania panelu administracyjnego, serwerów i poczty spotkały się z pozytywnym odzewem. Dzięki licznym sugestiom możemy obecnie pochwalić się ponad tysiącem wpisów!

forum1212

To powoduje, że pomoc.home.pl zalicza się do jednej z większych encyklopedii technicznych dostępnych w polskim Internecie. Stronę odwiedzają również liczni goście z innych kontynentów. Oferowane przez nas kompendium wiedzy funkcjonowało przez ostatnie 2 lata i wymagało kolejnych poprawek. Aby sprostać wymaganiom współczesnego rynku, postanowiliśmy unowocześnić całą platformę. Dzięki wytężonej pracy naszych administratorów oraz autorów tekstów udało się uruchomić kilka dni temu nową wersję pomocy, w technologii RWD. Dostosowanie artykułów do wyświetlania na smartfonach oraz tabletach było kluczowe w naszych planach. Możemy z pełnym zadowoleniem napisać, że pomoc.home.pl możecie już swobodnie przeglądać np. w trasie, w autobusie lub w zaciszu domowym poprzez dowolne urządzenie mobilne.

Czym jest Wirtualny Doradca w home.pl?

Oprócz samej dokumentacji wdrożyliśmy także nowego Wirtualnego Doradcę – nasz interaktywny moduł odpowiedzi na pytania zadawane przez klientów na stronie. Informacje przekazywane przez niego są teraz obszerniejsze i jednocześnie dokładniejsze. Dodatkowym atutem nowej pomocy jest także forum dyskusyjne. Jest to kolejny krok w kierunku integracji naszych klientów. Dzięki forum abonenci mogą wymieniać między sobą informacje w zakresie konfiguracji usług, programowania stron www i wiele innych. Nad całością czuwa nasz dedykowany zespół obsługi.

Oficjalne forum.home.pl jest platformą do komunikacji dla klientów. Pod tym adresem każdy użytkownik home.pl może utworzyć własną lub dołączyć do innej dyskusji. Dzięki naszej kadrze administratorów oraz moderatorów, forum będzie miejscem miłych spotkań, w którym będzie można uzyskać fachową pomoc od innych użytkowników. Forum dyskusyjne ma za zadanie uzupełniać informacje, które zawarte są w naszej bazie wiedzy. Mariusz Piskor, Specjalista ds. dokumentacji .