Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Najlepsze motywy do WordPressa dla lekarzy

Najlepsze motywy do WordPressa dla lekarzy

Szukasz idealnego, wordpressowego motywu na stronę internetową Twojej praktyki lekarskiej? Strony WWW dla lekarzy różnych specjalności i w ogóle branży medycznej różnią się znacząco od innych stron biznesowo-usługowych. Jeśli chcesz aby strona Twojego gabinetu lekarskiego nie odstawała od innych i jednocześnie spełniała wszystkie standardy nowoczesnego projektowania stron WWW, zapoznaj się z poniższym artykułem, w którym prezentujemy ręcznie wybrane, najlepsze motywy dla WordPressa, które powinieneś wypróbować!

Tworzenie strony internetowej dla lekarzy za pomocą WordPressa

WordPress jest najpopularniejszym systemem zarządzania treścią na rynku światowym i jest używany również przez tysiące specjalistów z branży medycznej – lekarzy, konsultantów i dostawców usług na całym świecie.

Na początek aby uruchomić stronę WWW swojej praktyki lub gabinetu lekarskiego na WordPressie, będziesz na pewno potrzebował domeny i hostingu. Następnie na zakupionym hostingu musisz zainstalować WordPressa.  Po tych czynnościach możesz zacząć tworzyć stronę dla swojego gabinetu medycznego! Szukasz dodatkowych informacji na początek? Przeczytaj, jak zacząć przygodę z WordPressem.

Jak wybrać motyw dla strony WWW gabinetu lekarskiego?

Po zakupie domeny i hostingu, zainstalowaniu WordPressa przychodzi moment wyboru odpowiedniego motywu (wyglądu) Twojej strony. Jak powinna wyglądać strona WWW na WordPressie gabinetu lekarskiego aby potencjalni pacjenci po wejściu na nią mieli pozytywne wrażenie i chcieli skorzystać z usług Twojej praktyki medycznej?

Musisz sobie uświadomić, że strona internetowa WWW jest wirtualną rejestracją Twojej kliniki, cyfrowym obrazem Twojego gabinetu.  Warto wybrać dobrze zorganizowany i wizualnie atrakcyjny motyw, który jednocześnie przyciągnie nowych pacjentów i zwiększy Twoje dochody.

Przed wybraniem motywu dla swojej strony na WordPressie weź pod uwagę:

  • Strona WWW Twojego gabinetu lekarskiego musi być skierowana do konkretnego odbiorcy. Gabinety lekarskie różnią się od siebie w zależności od specjalizacji, a co za tym idzie grupy pacjentów, do której są kierowane. Gabinet pediatry z pewnością nie będzie wyglądał tak samo jak gabinet chirurga czy ortopedy. Różne specjalizacje, różni pacjenci, inny wygląd strony WWW – to ma znaczenie!
  • Prostotę i przejrzystość. ,,Proste jest lepsze’’ lub ,,mniej znaczy więcej’’. To zasada, która pasuje idealnie, jeśli chodzi wygląd najlepszych stron internetowych dla lekarzy. Wybierz taki motyw dla WordPressa aby był łatwy w użyciu dla Twoich pacjentów.
  • Kluczowe informacje są najważniejsze. Najlepsze motywy na WordPressa dla lekarzy sprawiają, że informacje, które są najważniejsze dla pacjentów, znajdują się w samym centrum strony. Dzięki temu, ułatwi to Twoim pacjentom zdobycie tego, czego potrzebują: np. umówienie się z tobą na wizytę
  • Wersja mobilna jest fundamentalna w dzisiejszym Internecie. Osoby korzystające z gabinetów medycznych to nie tylko osoby starsze, ale także młodsze, rezerwujące wizytę np. w imieniu swoich rodziców. Dla nich ważne jest, aby strona wyświetlała się na smartfonie prawidłowo i była łatwa w obsłudze, ponieważ za pomocą urządzenia mobilnego dokona prawdopodobnie rezerwacji przez formularz kontaktowy. Pamiętaj także, że coraz więcej seniorów chętnie korzysta ze smartfonów z uproszczoną wersją systemu Android – oni również muszą „odnaleźć się” na Twojej stronie internetowej!

Najlepsze motywy dla WordPressa dla lekarzy i gabinetów medycznych

BeClinic

Motyw do WordPressa dla gabinetów lekarskich i lekarzy - BeClinic

Link do motywu – https://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-58654.html

To przykład uniwersalnego motywu medycznego dla WordPressa. Zawiera w sobie skórki z różnych medycznych dziedzin i specjalizacji. Posiadając wyłącznie ten jeden motyw możesz stronę dla poradni ortopedycznej, gabinetu medycyny estetycznej lub gabinetu stomatologicznego. BeClinic zawiera tzw. kreator stron dla WordPressa – dzięki niemu stworzysz szablon strony i dostosujesz jej zawartość bez żadnego wysiłku metodą ,,przeciągnij i upuść”. W przypadku tego motywu nie musisz posiadać żadnych umiejętności kodowania, aby tworzyć strony i wypełniać je treścią.

Doctor Wilson

Motyw do WordPressa dla gabinetów lekarskich i lekarzy - Doctor Wilson

Link do motywu – https://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-69101.html

Doktor Wilson to wielozadaniowy temat medyczny z ogromną funkcjonalnością, która pozwala na stworzenie prywatnej strony internetowej gabinetu lekarskiego, dużej kliniki lub nawet strony internetowej szpitala. Wybierając ten motyw z łatwością stworzysz stronę dla pediatry, okulisty, gabinetu psychoterapeuty, apteki lub sklepu ze sprzętem medycznym. Dzięki temu motywowi dla WordPressa bez problemu wprowadzisz na stronę oferowane przez Ciebie usługi medyczne, jak również informacje o personelu medycznym.

MediLuxe

Motyw do WordPressa dla gabinetów lekarskich i lekarzy - MedLab

Link do motywu – https://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-67149.html

Motyw MediLuxe sprawi, że odwiedzający Twoją stronę zaufają Ci i uwierzą w siłę chirurgii plastycznej. Instalacja tego motywu jest bardzo prosta, można to zrobić jednym kliknięciem, a dzięki wdrożonemu kreatorowi dla WordPressa – Elementor Page Builder zmienianie wyglądu strony jest dziecinnie proste. Motyw jest w pełni przyjazny dla wyszukiwarek, więc wypozycjonowanie stony nie będzie wymagało wiele wysiłku. Ponadto, motyw zawiera dwa systemy eCommerce, które umożliwają uruchomienie a sklepu – WooCommerce i Ecwid, więc jeśli planujesz dodatkowo np. sprzedaż produktów i kosmetyków medycyny estetycznej – możesz stworzyć sklep dokładnie taki, jak chcesz. MediLuxe jest tak skonstruowany, aby podkreślić wszystkie zalety Twojej kliniki – gabinetu lekarskiego.

Whitenol

Whitenol - motyw do WordPressa

Link do motywu – https://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-58654.html

To przejrzysty i estetyczny motyw dla WordPressa z ogromną liczbą opcji do umieszczenia za pomocą wbudowanego edytora typu page builder. Motyw przeznaczony jest dla stomatologów, ortodontów, periodontologów, higienistów dentystycznych. Posiada wbudowaną integrację z czcionkami Google Fonts oraz funkcję kalendarza.

MedLab

Motyw do WordPressa dla gabinetów lekarskich i lekarzy - MedLab

Link do motywu – https://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-64127.html

To nowoczesny motyw zarówno dla kliniki, szpitala jak i dla prywatnej praktyki lekarskiej. Medlab jest w pełni dostosowany do różnych przeglądarek, w tym urządzeń mobilnych. Pozwala na łatwą edycję informacji i grafiki na stronie za pomocą edytora Visual Composer typu ,,przeciągnij i upuść”. Oprócz dobrze zorganizowanego układu graficznego i czystego wyglądu, MedLab to również wysoka funkcjonalność, która zapewnia nieograniczone możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb.

W dobie technologii ważne jest, aby być obecnym w Internecie. Jesteśmy pewni, że wykazanie się profesjonalizmem medycznym jest niemożliwe również bez solidnej strony WWW. Aby stworzyć stronę swojej kliniki, nie musisz już być wyszkolonym programistą! Wybrane specjalnie dla Ciebie, nasze medyczne motywy dla WordPressa pomogą Ci uruchomieniu internetowej wizytówki, która będzie wyglądać profesjonalnie.