Hosting

Nowe statystyki serwera w home.pl

Słupki, procenty…kto z nas nie lubi liczb, zwłaszcza tych, które dotyczą wyświetleń naszej strony www? Dzięki nowemu narzędziu na platformie home.pl każdy abonent z usługą hostingową lub sklepem internetowym otrzyma dostęp do dokładnych i estetycznych statystyk serwera.

Nowy moduł statystyk jest już dostępny po zalogowaniu się w panelu administracyjnego hostingu pod adresem https://panel.home.pl – po kliknięciu na nazwę serwera pojawi się przycisk “Pokaż nowe statystyki”.

Statystyki WWW - przycisk

Jeżeli Twoim głównym loginem jest nazwa domeny, przejdź do zakładki Usługi i wybierz z listy “Hosting”, kliknij następnie na nazwę serwera i przycisk “Konfiguracja usługi”.

Zalety nowych statystyk w home.pl

Nowa, przejrzysta szata graficzna. Moduł zawiera nowy sposób wyświetlania wykresów, dzięki czemu wszystkie dane dostępne są na jednym ekranie i wyglądają estetycznie. Statystyki z danego dnia można sprawdzić na jednym wykresie w systemie “godzina po godzinie”.

przegladarki-stats
Statystyki użytych przeglądarek

Szybkie działanie z dodatkową wyszukiwarką wyświetleń plików. Klienci mogą szybko sprawdzić liczbę wyświetleń danych plików (np. graficznych, dokumentów), a także liczbę komunikatów typu 404 i innych.

filesearch1
Wyszukiwarka plików

Geolokalizacja wizyt. Dzięki mapce świata można sprawdzić, z których krajów mamy najwięcej odwiedzin. Jest to przydatne zwłaszcza dla sklepów internetowych, działających na międzynarodową skalę.

geolokalizacja-www
Z jakich krajów odwiedzają nasra stronę użytkownicy?

Wygodny dostęp do przedziałów czasowych oraz logów WWW. Każdy miesiąc statystyk można wyświetlić oddzielnie, dzięki czemu dane są przejrzyste i łatwiejsze do przeanalizowana. Dodatkowo w tym samym oknie użytkownik wyświetli szczegółowe logi serwera www, z ostatnich 14 dni.

Dostęp do logów serwera z ostatnich 14 dni oraz zakresy czasowe statystyk w jednym miejscu
Dostęp do logów serwera z ostatnich 14 dni oraz zakresy czasowe statystyk w jednym miejscu

 

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm