Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

G Suite, najlepsze antywirusy i nowe usługi dla biznesu – Marketplace home.pl podsumowuje rekordowy rok

G Suite, najlepsze antywirusy i nowe usługi dla biznesu – Marketplace home.pl podsumowuje rekordowy rok

Końcówka roku to dobry czas na podsumowania wykonanej pracy i zrealizowanych celów. Był to dla nas bardzo pracowity rok i dużą przyjemnością była możliwość spisania wszystkiego, co udało nam się w ostatnich 12 miesiącach wykonać. W ręce naszych klientów oddaliśmy ogromną liczbę nowych usług i aplikacji. Nie były to tylko rozwiązania wspierające efektywność pracy i ułatwiające prowadzenie biznesu, ale także mające na celu zabezpieczenie cennych danych na urządzeniach firmowych oraz prywatnych.

Duża liczba nowych usług powodowała, że strona główna home.pl stale ewoluowała (i wciąż ewoluuje). Aby sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów i ułatwić im znajdowanie interesujących ich usług, stworzyliśmy nową kategorię i dedykowaną stronę home.pl, czyli Marketplace – mówi Beniamin Krupowicz, Business Development Manager.Dzięki podziałowi na kategorie produktowe oraz wyróżnieniu tych najbardziej popularnych usług i marek, każdy odwiedzający nasz Marketplace będzie mógł w łatwy sposób wybrać coś dla siebie, jednocześnie korzystając z wysokich rabatów i najniższych cen na rynku.

Poniżej przedstawiamy w skrócie obiecane podsumowanie – czyli wszystkie usługi i produkty, które dodaliśmy do naszego Marketplace w tym roku – https://home.pl/marketplace/

Praca w chmurze dzięki Google!

Nie ukrywamy, że była to dla nas największa premiera produktowa w tym roku. I jedna z najbardziej oczekiwanych przez klientów.

Google Google Workspace

Co powiesz na Gmaila w swojej własnej domenie, nielimitowanej przestrzeni na swoje pliki oraz dodatkowe aplikacje biurowe wspierające produktywność zespołu? A to wszystko w bezpiecznej chmurze Google dostępnej zawsze i wszędzie. Pakiet G Suite (jako alternatywa dla Office 365) to biznesowa wersja produktów Google oferujących wygodną pracę ze znanym i bardzo lubianym klientem poczty Gmail, dyskiem Google Drive czy dokumentami do edycji tekstów, prezentacji lub arkuszy kalkulacyjnych.

Najlepsze programy antywirusowe na rynku

Obok niesamowicie popularnego oprogramowania firmy Kaspersky, nasza oferta wzbogaciła się o cztery nowe marki. Chcieliśmy, aby nasi klienci mogli wybrać oprogramowanie dostosowane do ich potrzeb, czyli liczby czy rodzajów urządzeń.

Norton Security Online

Jeden z najbardziej popularnych antywirusów na świecie. Bardzo szybka instalacja oraz praktycznie zerowy wpływ na wydajność, zarówno stacji roboczej, jak i urządzeń mobilnych. Dołóżmy do tego zabezpieczenie Twojej wyszukiwarki, a dostajemy kompleksową ochronę przed zagrożeniami w Internecie. Norton dostępny w home.pl chroni zarówno system Windows i MacOs, a także urządzenia mobilne z systemami Android i iOS.

 

Bitdefender Internet Security

Bitdefender Antivirus

 Wiele testów potwierdza, że Bitdefender to najszybszy antywirus na rynku. Nie tylko ze względu na działanie samej aplikacji, ale także wykrywanie oraz usuwanie złośliwego oprogramowania z Twoich urządzeń. Przyjazny interfejs użytkownika ułatwia zarządzanie ochroną i eliminowanie zagrożeń z chwilą pojawienia się ich. Dodatkowa ochrona bankowości internetowej powoduje, że jest to popularny szczególnie wybór wśród prywatnych użytkowników.

ESET NOD32

ESET Security Pack

Każdy, kto choć raz szukał programu antywirusowego dla siebie, spotkał się z rozwiązaniami firmy ESET. Cenione od lat, zawsze wysoko w rankingach, wykorzystujące najnowsze technologie wykrywania oraz usuwania zagrożeń z komputera oraz urządzeń opartych na systemie Android. A dodatkowo warto zaznaczyć, że oprogramowanie jest rozwijane w Polsce! W naszym kraju korzysta z niego około 4 miliony użytkowników.

AVAST Internet Security

AVAST Premier

AVAST to popularne rozwiązanie w wersji darmowej. Jednak dla pełnej ochrony firma AVAST daje możliwość przejścia o kilka poziomów wyżej – do wersji Internet Security lub Premier. To dwie aplikacje, których zadaniem jest zabezpieczenie Twoich danych oraz prywatności w Internecie.

Nowe aplikacje od firmy Microsoft

home.pl od lat oferuje pakiet Office 365 – sprawdzony i doceniony pakiet aplikacji do codziennej pracy. Biorąc pod uwagę sugestie naszych klientów, rozszerzyliśmy ofertę usług Microsoft o kolejne produkty tej firmy.

Microsoft 365

Idealne połączenie pakietu Office 365 z systemem Windows 10 w wersji Pro. A to wszystko w wygodnym, miesięcznym abonamencie oraz stałymi aktualizacjami od Microsoft, które zagwarantują cyfrowe bezpieczeństwo firmie.

Microsoft Project Online

Nieodzowne narzędzie każdego Project Managera. Sprawdza się idealnie do prowadzenia zarówno małych, mało skomplikowanych projektów, jak i tych najbardziej rozbudowanych. Wygodny interfejs oraz mnogość funkcji sprawiają, że każdy użytkownik może korzystać z tego narzędzia.

Microsoft Visio Online

Kolejna aplikacja od Microsoft – tym razem dzięki której tworzenie jakichkolwiek diagramów graficznych będzie przyjemnym zajęciem. Dzięki ogromnej bazie gotowych szablonów, nie musisz tworzyć od podstaw bazy dla swojego nowego projektu.

Jak przyśpieszyć komputer? Nowa usługa AVG pomoże Ci w tym!

Poza uzupełnieniem oferty o rozwiązania Microsoft, nasza oferta wzbogaciła się także o aplikacje do lepszego zarządzania swoim komputerem.

AVG PC TuneUP

Idealna aplikacja dla osób, które chcą przyśpieszyć działanie swojego komputera lub po prostu pozbyć się zbędnych plików z dysku, dzięki czemu możemy zwolnic miejsce na ważniejsze pliki. Jednym kliknięciem zdiagnozujemy problemy systemu Windows, usuniemy błędy w rejestrze i zbędne pliki czy zaktualizujemy stare wersje programów.

Bezpieczeństwo plików i poczty email

To kategoria, na którą położyliśmy szczególnie duży nacisk w tym roku. Dzięki poniższym aplikacjom nasi klienci nie muszą martwić się utratą swoich danych z urządzeń lub poczty e-mail.

Acronis Backup

Postanowiliśmy odświeżyć od lat oferowaną usługę homebackup. Naszym celem było oddanie klientom nowoczesnej usługi, dzięki której zabezpieczą swoje komputery, urządzenia mobilne czy też serwery. Wybierasz interesującą Ciebie przestrzeń i w ramach niej możesz zabezpieczyć nieograniczoną liczbę urządzeń!

Dropbox Business

Dropbox Business to rozbudowana o zaawansowane funkcje współpracy oraz współdzielenia plików wersja popularnej usługi dla klientów prywatnych. Dzięki nieograniczonej przestrzeni oraz dostępowi z każdego urządzenia i miejsca na świecie, wszystkie ważne pliki będziesz mieć zawsze pod ręką!

Dropsuite E-mail Backup

Nie ma chyba nic bardziej frustrującego, jak przypadkowe skasowanie najważniejszych wiadomości w Twojej skrzynce e-mail. Nie mówiąc już o stresie tym spowodowanym! Na szczęście dzięki Dropsuite E-mail Backup już nigdy tego nie doświadczysz. Nielimitowana przestrzeń oraz dowolność w wyborze typu poczty e-mail (MS Exchange, Google Gmail czy IMAP/POP3) pozwoli skutecznie zabezpieczyć się przed takimi przypadkami.

Microsoft OneDrive dla Firm

Sprawdzona i niesamowicie prosta w obsłudze aplikacja do przechowywania plików w chmurze.
W połączeniu z dostępnym w home.pl pakietem Office 365 tworzy kompleksowe narzędzie do efektywnej pracy z plikami i współdzielenia ich z innymi pracownikami lub klientami.

Usługi ułatwiające prowadzenie biznesu

Obok typowych aplikacji chcemy dostarczać naszym klientom poszerzamy naszą ofertę także o usługi, dzięki którym prowadzenie firmy będzie obarczone mniejszym ryzykiem lub po prostu przełoży się na większą liczbę klientów.

Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor

Dzięki nawiązaniu współpracy z BIG InfoMonitor możemy zaoferować naszym klientom bezpieczeństwo finansowe. Chcesz sprawdzić wiarygodność finansową swojego kontrahenta, odzyskać długi lub pokazać swoim klientom, że jesteś firmą wiarygodną finansową? Nasz Partner BIG InfoMonitor ułatwi to wszystko w specjalnej cenie dla klientów home.pl!

SumUP – mobilny terminal płatniczy

Ile razy w sklepie lub w TAXI usłyszałeś: „Płatność kartą? Panie! To za drogie jest!” ? Na szczęście, z pomocą przychodzi nasz Parter – SumUP – oferujący mobilny terminal płatniczy za 0 zł dla klientów home.pl z programem Polska Bezgotówkowa! W połączeniu z 0% prowizją w pierwszym roku możesz zaproponować swoim klientom wygodną płatność kartą bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Unikalny sklep z aplikacjami

To był bardzo intensywny dla nas rok. Pełen wyzwań, kreatywnego myślenia, wymagań Partnerów oraz Klientów, które za wszelką cenę chcieliśmy spełnić. Owocem naszej pracy jest utworzenie pierwszego w Polsce miejsca, gdzie przedsiębiorcy, poza domenami oraz hostingiem, z którego home.pl słynie od ponad 20 lat, mogą znaleźć bardzo dużą liczbę aplikacji niezbędnych do codziennej pracy czy też zwiększających bezpieczeństwo prowadzenia biznesu. Dołóżmy do tego bezpłatne polskie wsparcie, polską fakturę VAT oraz wygodne płatności on-line, a otrzymujemy ofertę, której próżno szukać w polskim Internecie, a w szczególności branży hostingowej.

Cechy wspólne dla wszystkich nowych usług Markeplace w home.pl

Co najważniejsze – to dla nas dopiero początek! – Słysząc wiele dobrych słów od naszych klientów, wiemy, że rozwój Marketplace w home.pl to bardzo dobry kierunek. – dodaje Szymon Młynarczyk, specjalista ds. Marketingu.W 2019 oddamy w ręce jeszcze więcej przydatnych rozwiązań największych światowych marek, w tym także takich, które pozwolą Wam się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy ?

Niezmiennie dziękujemy naszym Klientom i Partnerom biznesowym za zaufanie oraz pomoc w budowaniu wizerunku największego dostawcy usług hostingowych oraz internetowych w Polsce.

Od całego zespołu home.pl Marketplace – Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego nowego roku 2019! 

Zespół Marketplace home.pl