Wiadomości

Mover: nowe narzędzie w portfolio Microsoft ułatwi migrację plików do chmury

Microsoft przekazał informację o przejęciu Mover – jednego z czołowych dostawców rozwiązań do migracji plików i dokumentów w chmurze, przeznaczonych zarówno dla adminów jak i osób indywidualnych. Sprawdź, dlaczego Gigant z Redmond zdecydował się na zakup Mover oraz w czym nowy nabytek Microsoftu wspomoże klientów.

Dlaczego Microsoft kupił narzędzie Mover?

Obecnie Mover zajmuje się migracją danych z takich usług jak Dropbox, Egnyte czy Google Drive do przestrzeni OneDrive i SharePoint. Dzięki temu narzędzie pozwala na bardzo dobrą współpracę przestrzeni zewnętrznych z aplikacjami Office 365, m.in. z Teams. Microsoft wykorzysta doświadczenie Movera w zakresie migracji, aby wesprzeć proces przenoszenia plików jego Klientów do przestrzeni OneDrive i SharePoint.

Microsoft zachęca użytkowników do migracji plików za pośrednictwem Movera. Więcej szczegółów na temat nowej współpracy zostanie przekazana na konferencji Ignite 2019.

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm