Wiadomości

Ignite 2019: Outlook na Mac z nowym wyglądem i lepszą wydajnością

Microsoft wprowadził do aplikacji programu Outlook na Mac OS wiele interesująco wyglądających ulepszeń. Dodatkowo gigant z Redmond skupił się na ulepszeniu wydajności programu pocztowego na urządzeniach z ugryzionym jabłkiem. Sprawdź co nowego przyniesie aktualizacja Outlook na Mac!

Co zmienia się w Outlook na Mac OS?

Już od tego tygodnia, testerzy beta programu Outlook dla komputerów z systemem Mac OS (w Fast Ring) będą mieli możliwość przetestowania Outlooka w nowym, lepszym wydaniu. Dodatkowo, Microsoft wprowadza do komputerów z Mac OS technologię synchronizacji, używaną do tej pory w programach Outlook dla systemów iOS i Android oraz Windows Mail do programu Outlook. Oznacza to, że Office 365, Gmail/ G Suite i Outlook.com będą synchronizowane znacznie szybciej.

Oprócz zmian dotyczących synchronizacji, gigant z Redmond wprowadza ulepszenie funkcji czytania i pisania wiadomości email, dzięki widokom jednowierszowym. Dodatkowo, dodano funkcję ignorowania wiadomości email oraz interaktywne panele, w których będzie można dostosować główny widok poczty oraz pasek narzędzi do własnych preferencji.

Kolejną nowością jest widok „Mój dzień”, który został dodany do kalendarza, obok głównego ekranu poczty. Przeniesiono także pasek wyszukiwania na szczyt programu Outlook dla komputerów z systemem Mac OS oraz zintegrowano go z wyszukiwarką Microsoft. Dzięki temu użytkownicy Outlook na komputerach Mac powinni otrzymywać szybsze i bardziej trafne wyniki.

Kiedy nowy Outlook będzie dostępny dla użytkowników komputerów Mac?

W pierwszej kolejności dostęp do aktualizacji zostanie przekazany testerom beta (Fast Ring) już w tym tygodniu. Aby to zrobić, należy kliknąć opcję „Nowy program Outlook” znajdującą się w prawym górnym rogu. Microsoft planuje kolejne kroki w celu udostępnienia nowości szerszemu gronu użytkowników w najbliższych miesiącach.

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm