Wiadomości

Sticky Notes w Windows 10: nowa opcja łatwego ukrycia wszystkich otwartych notatek

Microsoft, dostawca m.in. pakietu Office 365 wzbogacił swoją aplikację Sticky Notes o nową, przydatną funkcjonalność. Od teraz użytkownicy będą mogli za pomocą jednego kliknięcia ukryć wszystkie otworzone notatki. Pozwoli to na zachowanie porządku na pulpicie i szybsze zrządzanie stworzonymi notatkami.

Jak uzyskać nową funkcję w Sticky Notes?

Aby otrzymać nową funkcjonalność – zainstalują aktualizację aplikacji Sticky Notes, która jest już gotowa do pobrania z platformy Microsoft Store.  

Jak ukryć wszystkie notatki za pomocą jednego kliknięcia w Sticky Notes?

Gdy posiadasz już najnowszą wersję aplikacji, podczas pracy z Microsoft Sticky Notes kliknij prawym przyciskiem myszy w ikonę aplikacji aby otworzyć pasek szybkiego dostępu, a następnie wybierz: Ukryj wszystkie notatki. Wybór tej opcji spowoduje natychmiastowe ukrycie wszystkich wyświetlonych na ekranie notatek co ułatwi zachowanie porządku na pulpicie. Aby przywrócić notatki z powrotem, wystarczy kliknąć: Pokaż wszystkie notatki.

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm