Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Minecraft Nintendo Switch w TOP 3 sprzedaży

Minecraft Nintendo Switch w TOP 3 sprzedaży

W Minecrafta zagrasz nie tylko na PC, czy PlayStation, ale również na Nintendo Switch. Minecraft po raz kolejny pokazał swoją moc i zajął pierwsze miejsce na listach sprzedaży gier na konsolę Nintendo Switch. Przeczytaj ten artykuł, by dowiedzieć się więcej.

Pierwsze miejsce – Minecraft na Nintendo Switch

Minecraft po raz pierwszy od wielu miesięcy zdobył pierwsze miejsce na listach sprzedaży w Wielkiej Brytanii, detronizując Mario Kart 8 Deluxe. EA FIFA 2022 utrzymała się na drugiej pozycji.

Minecraft wskoczył na podium z czwartego miejsca na tydzień przed odzyskaniem statusu bestsellera. Edycja najlepiej sprzedającej się gry wszechczasów na Nintendo Switch okazała się najbardziej udaną spośród wielu jej wydań.

Sprawdź, co jest lepsze: Minecraft, czy Roblox?

Warto zauważyć, że Minecraft dzieli pierwszą piątkę z trzema rodzimymi grami Nintendo:

  • Super Mario Party,
  • Mario Kart 8 Deluxe,
  • Animal Crossing: New Horizons.

Gdzie kupić gry na Nintendo Switch?

Minecrafta oraz inne gry na Nintendo Switch kupisz w stacjonarnych i internetowych sklepach z grami oraz w aplikacji Nintendo eShop.

Jeśli chcesz kupować gry w wersji cyfrowej, skorzystaj z Nintendo eShop Cards, dzięki którym nie musisz podawać danych swojej karty płatniczej podczas zakupu. Wybierz kod Nintendo eShop Card dla siebie:

Karta podarunkowa Nintendo eShop Card.