Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Darmowe gry na PS Plus – kwiecień 2021. Co PlayStation daje za darmo w tym miesiącu?

Darmowe gry na PS Plus – kwiecień 2021. Co PlayStation daje za darmo w tym miesiącu?

Nowe gry PlayStation Plus na marzec zostały ogłoszone. W tym miesiącu Sony oferuje trzy tytuły, w tym dwa w tematyce zombie. Sprawdź, jakie gry są do pobrania za darmo z PlayStatnion Plus w lutym 2021.

Gry PlayStation Plus w kwietniu 2021

Ogłoszenie gier w PS Plus znów przyszło z opóźnieniem, lecz wiemy już jakie gry pojawią się w kwietniowej ofercie PlayStation Plus. Na czele oferty stoi remake uwielbianego tytułu Square Enix, któremu towarzyszą dość zróżnicowane gry, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Posiadacze abonamentu PS Plus, w marcu 2021 zagrają w:

  • Oddworld: Soulstorm (na PS5)
  • Days Gone (na PS4 i PS5)
  • Zombie Army 4: Dead War (PS4 i PS5)

Poniżej znajdziesz opisy i zwiastuny gier z PS Plus w marcu 2021.

Oddworld: Soulstorm za darmo, tylko na PS5

Soulstorm to sequel do wydanej w 2014 roku platformówki Oddworld: New 'N’ Tasty. W drugiej części gry czekają na ciebie złowieszcze pułapki i inteligentne mechanizmy, które stoją na drodze do sukcesu powstańczych działań bohatera, Abe’a. Wykorzystaj umiejętności skradania, rozwiązywania problemów i craftowania, by zwalczyć wrogie siły.

Days Gone za darmo w kwietniowym PS Plus

Days Gone to jedna z flagowych produkcji na konsole PlayStation. Zanuż się w brutalny, postapokaliptyczny świat wypełniony zombie i brutalnymi ludźmi by przetrwać niewybaczającą dzicz. Dynamicznie zmieniająca się pogoda i czas dnia, hordy zombie i ograniczone środki wystawią Twoje umiejętności na wyzwanie.

Days Gone będzie na PC? Sony zapowiada więcej portów na komputery.

Zombie Army 4: Dead War – darmowa gra co-op w PS Plus

Drugą grą w kwietniowej ofercie gier w PS Plus jest Zombie Army 4: Dead War. Gra producentów sławnej serii Sniper Elite pozwoli tobie, wraz trzema znajomymi, przebić się przez hordy zombiaków Hitlera.

Skorzystaj z oferty PlayStation Plus na 3 miesiące lub PS Plus na 12 miesięcy.

Sprawdź jakie gry były dostępne w marcowej edycji PS Plus.