Wiadomości

Windows 10 już dostępny w home.pl. Skorzystaj z licencji w firmie i w domu!

Windows 10 jest najnowszą wersją systemu operacyjnego. Już dziś dostępny jest w sklepie home.pl!

Jakie wersje Windows 10 są dostępne?

Windows 10 w home.pl dostępny jest w dwóch wersjach:

Obie licencje, Pro i Home, są wersjami Windows 10 BOX (x32/64) w polskiej wersji językowej.

Czym różnią się wersje Windows 10 Home i Pro? Pierwsza z nich, jak nazwa wskazuje, przeznaczona jest dla użytkowników domowych, czyli niekomercyjnych. Z licencji Windows 10 Pro natomiast należy korzystać, jeśli instalujemy system na komputerze służbowym, którego używamy w celach komercyjnych.

Windows 10 Pro, w porównaniu do Home, posiada także dodatkowe opcje jak szyfrowanie danych, by wzmocnić bezpieczeństwo firmowych plików, oraz możliwość zdalnego logowania się do urządzenia. Dzięki swoim funkcjom i wydajności działania Windows 10 jest świetną platformą dla narzędzi do pracy zdalnej.

Gdzie kupić Windows 10
Laptop z Windows 10

Dlaczego warto przejść na Windows 10?

Windows 10 jest najnowszym systemem operacyjnym Microsoft, co oznacza, że zawiera w sobie najnowsze funkcje poprawiające wydajność i wygodę pracy. Dodatkowo, jest on najbezpieczniejszym systemem Windows w historii, ponieważ posiada wbudowane zaawansowane zabezpieczenia przed złośliwym oprogramowaniem.

Kupując licencję Windows 10 Home lub Pro masz pewność, że Twój komputer będzie otrzymywał najnowsze aktualizacje bezpieczeństwa i funkcji systemowych. Windows 10 możesz także zsynchronizować z pakietem aplikacji Office 365 oraz chmurą OneDrive by zwiększyć wydajność pracy z plikami w chmurze.

Czy można zaktualizować system do Windows 10 za darmo?

Przez 365 dni od premiery nowego systemu, Microsoft oferował promocję – możliwość darmowej aktualizacji Windows 7, 8 i 8.1 do Windows 10. Promocja ta zakończyła się w lipcu 2016 roku i zgodnie z regulaminem Microsoft, do instalacji nowych licencji Windows 10 należy zakupić klucz licencyjny.

Po zakupieniu licencji Windows 10 Home oraz Pro możesz zaktualizować swój obecny system Windows 7, 8 i 8.1 do najnowszej, bezpiecznej wersji Windows.

Co otrzymam po zakupie Windows 10 w home.pl?

Po zakupie Windows 10 w home.pl otrzymasz wiadomość email z kluczem licencyjnym oraz instrukcją jak zainstalować system na swoim komputerze. Możesz od razu przejść do instalacji Windows 10 na swoim komputerze!

Wciąż korzystasz z Windows 7? Windows 10 Pro w home.pl jest idealnym rozwiązaniem na wprowadzenie nowego systemu na komputerach w Twojej firmie!

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm