Wiadomości

Hitman 2 i Stardew Valley za darmo w ten weekend na Xbox One!

Microsoft organizuje kolejne Free Play Days. Wydarzenie polega na udostępnieniu za darmo kilku gier oraz obniżeniu ich ceny w sklepie Xbox. Sprawdź jakie gry możesz wypróbować w ten weekend za darmo na Xbox One.

Darmowy wekeend z Hitman 2 i Stardew Valley

W ramach oferty Free Play Days możesz za darmo pobrać i zagrać w Hitman 2 oraz Stardew Valley. Jeśli spodobają ci się gry, możesz kupić je po niższej cenie w sklepie Xbox. Oferta darmowych gier na Xbox dostępna jest dla posiadaczy kont z aktywną usługą Xbox Live Gold oraz przepustką Xbox Game Pass.

Darmowy Hitman 2 na Xbox

Wciel się w legendarnego Agenta 47 i rozpocznij kontrakty w słonecznej Nowej Zelandii czy Miami. Od spieczonych słońcem ulic metropolii po niebezpieczne dżungle – masz jedno zadanie i kompletną wolność jak je wykonasz.

Spędź wekeend w Stardew Valley za darmo

Stardew Valley to pełna uroku produkcja, w której nauczysz się jak uprawiać ziemię i zmienić pola w prosperującą farmę. W ten weekend możesz stworzyć własny zakątek, zbudować dom i przywrócić porządek w dolinie kompletnie za darmo.

Dowiedz się więcej o usługach Xbox Live Gold i Xbox Game Pass:

Co to jest Game Pass i Game Pass Ultimate?

Jak aktywować kod Xbox Game Pass?

Jak pobrać i zainstalować gry z Game Pass?

Jak aktywować subskrypcję Xbox Live Gold?

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm