Wiadomości

Yakuza Kiwami 2 na Xbox One i PC. Zagraj w Xbox Game Pass

Yakuza to franczyza z bardzo oddaną grupą fanów, którzy domagali się wprowadzenia Kiwami 2 na platformy Microsoftu. Dzisiaj ich prośby zostały spełnione.

Yakuza Kiwami – 30 lipca na Xbox One i PC w Xbox Game Pass

Microsoft ogłosił, że długo wyczekiwana gra, Yakuza Kiwami 2, 30 lipca trafi na Xbox One i PC. Dostępna będzie także bez dodatkowej opłaty w przepustce Xbox Game Pass.

Yakuza Kiwami 2 to odnowiona wersja drugiej części serii Yakuza, która zadebiutowała na PlayStation 2. Nie jest to jednak zwykły „remaster” wprowadzający wsparcie dla wyższych rozdzielczości i zwiększających liczbę klatek na sekundę. Kiwami 2 to kompleksowy remake odbudowujący animacje, ścieżkę dźwiękową oraz grafikę dzięki z wykorzystaniu nowego silnika gry.

Wciel się w Kazumę Kiryu i zawalcz o pokój między dwoma zwaśnionymi klanami w emocjonującej, pełnej akcji i barwnej grze, dostępnej 30 lipca w przepustce Xbox Game Pass oraz Game Pass na PC.

Dowiedz się więcej na temat usługi Game Pass:

Sprawdź pełną listę gier Xbox Game Pass.

Co to jest Game Pass i Game Pass Ultimate?

Jak aktywować kod Xbox Game Pass?

Jak pobrać i zainstalować gry z Game Pass?

Jak aktywować subskrypcję Xbox Live Gold?

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm