Wiadomości

Znamy datę premiery Microsoft Flight Simulator na Xbox, PC oraz w przepustce Game Pass.

Długo wyczekiwana przez entuzjastów lotnictwa gra, Microsoft Flight Simulator, właśnie otrzymała datę premiery. Sprawdź, kiedy zasiądziesz za sterami samolotów i zwiedzisz świat na konsoli Xbox, PC lub w usłudze Xbox Game Pass.

Microsoft Flight Simulator – premiera 18 sierpnia

Od prawie 40 lat Microsoft produkuje serię Flight Similator, która od samego początku przesuwa granicę możliwości symulatorów latania samolotami. Teraz, największy i najbardziej realistyczny symulator w historii zmierza dużymi krokami na konsolę Xbox One i komputery z systemem Windows. Możesz zasiąść za sterami małych awionetek i wielkich odrzutowców już 18 sierpnia 2020 roku. Microsoft Flight Simulator dostępny będzie na konsolę Xbox One, komputery PC oraz w przepustce Game Pass.

„Jesteśmy podekscytowani i zaszczyceni wsparciem i oddaniem, które napędzało społeczność Flight Sim przez ostatnie 38 lat. Od czasu premiery pierwszego Microsoft Flight Simulator w 1982 roku wiedzieliśmy, że to właściwy moment, by stworzyć wersję Microsoft Flight Simulator nowej generacji” – możemy przeczytać w komunikacie Jorga Neumanna, szefa Microsoft Flight Simulator.

Nowy symulator jest większy, piękniejszy i bardziej realistyczny niż jakikolwiek symulator. Gracze będą mieli dostęp do nowości jak cykl dnia i nocy, pogody, która ma realistyczny wpływ na samolot czy realistycznego systemu listy kontrolnej przed startem samolotu, który dostosowuje się do umiejętności pilota.

Czym różnią się wersje Microsoft Flight Simulator?

Premiera 18 sierpnia przyniesie ze sobą trzy wersje Microsoft Flight Simulator: Standard, Deluxe i Premium. Zapewniają one dostęp do tego samego modelu sterowania i realistycznej grafiki. Różnice między nimi polegają na dostępie do liczby i rodzajów samolotów oraz lotnisk. Sprawdź różnice między wersjami w infografice:

Dowiedz się więcej na temat subskrypcji Xbox Game Pass:

Co to jest Game Pass i Game Pass Ultimate?

Jak aktywować kod Xbox Game Pass?

Jak pobrać i zainstalować gry z Game Pass?

Jak aktywować subskrypcję Xbox Live Gold?

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm