Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Microsoft 365 zwiększa limit GB transferowanego pliku

Microsoft 365 zwiększa limit GB transferowanego pliku

Świetna wiadomość na początek nowego roku dla użytkowników pakietu Microsoft 365. Już pod koniec stycznia limit 100GB pliku przesyłanego przez narzędzia Microsoft 365 (Sharepoint, OneDrive, Teams) zostanie zwiększony. To bardzo dobra wiadomość dla biznesu oraz osób pracujących w wolnych zawodach takich jak inżynierowie, informatycy, twórcy treści multimedialnych, architekci czy projektanci CAD. O ile wzrośnie limit transferowanego pliku?

Microsoft zwiększa limit GB podczas transferu pliku

Microsoft zwiększa limit rozmiaru przesyłanego za pośrednictwem narzędzi Microsoft pliku (w tym SharePoint, Teams i OneDrive) ze 100 GB do 250 GB. Już pod koniec stycznia użytkownicy będą mogli transferować duże pliki, w tym modele 3D, materiały audiowizualne czy obszerne bazy danych bez obaw o odrzucenie pliku z powodu przekroczenia dopuszczalnego rozmiaru. Nasze najnowsze ulepszenie pomoże zwiększyć limit rozmiaru przesyłanych plików dla platformy Microsoft 365 ze 100 GB do 250 GB—W tym przesyłanie plików do SharePoint, Teams i OneDrive. – czytamy w komunikacie Microsoft zamieszczonym przez Ankita Kirti.

Kobieta i mężczyzna projektują robota. Efekty swojej pracy przesyłają za pośrednictwem narzędzi Microsoft do chmury.
	
	
	 
	
	
	
				
		
			
				
						
							Gain more flexibility with 250 GB file size support in Microsoft 365
Zwiększenie limitu do 250 GB dla transferowanych plików w Microsoft 365 jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie użytkowników na wydajne narzędzia pracy z chmurą.

Zwiększenie limitu wielkości przesyłanych plików bez spadku wydajności transferu jest możliwe, dzięki wprowadzonej optymalizacji – każdy przesyłany plik jest dzielony na części, a każda z nich zostaje zaszyfrowana osobnym kluczem. Wysoką wydajność transferu (przesyłania i ściągania plików) zapewania również innowacyjna technologia Microsoft Azure Storage. To co istotne, Microsoft 365 doskonale radzi sobie z synchronizacją plików, dzięki czemu użytkownik podczas modyfikacji dokumentu nie musi za każdym razem przesyłać nowej wersji do chmury.

Z niecierpliwością czekamy na wdrożenie zwiększonego limitu transferu pliku w Microsoft 365, które rozpocznie się już pod koniec stycznia 2021. Jeżeli już dziś szukasz więcej informacji o pakiecie narzędzi biurowych od Microsoft – sprawdź ofertę Microsoft 365 w home.pl