Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Darmowe gry na PS Plus – luty 2021. Co PlayStation daje za darmo w tym miesiącu?

Darmowe gry na PS Plus – luty 2021. Co PlayStation daje za darmo w tym miesiącu?

Nowe gry PlayStation Plus na luty zostały ogłoszone. W tym miesiącu Sony stawia na kontrolowany chaos i totalną demolkę. Sprawdź, jakie gry są do pobrania za darmo z PlayStatnion Plus w lutym 2021.

Gry PlayStation Plus w lutym 2021

Drugi miesiąc 2021 roku przynosi kolejne, darmowe gry w PlayStation Plus na PS4 i PS5. W lutym Sony oddaje w nasze ręce trzy tytuły, z których dwa stawiają na kontrolowaną destrukcję. Szczęściarze z PS5 w domu z pewnością ucieszą się bardziej niż właściciele starszej generacji.

Posiadacze abonamentu PS Plus, w lutym 2021 zagrają w:

  • Control: Ultimate Edition (na PS4 i PS5)
  • Destruction AllStars (na PS5)
  • Concrete Genie (PS4)

Poniżej znajdziesz opisy i zwiastuny gier z PS Plus w lutym.

Control: Ultimate Edition dla na PS4 i PS5 za darmo w PS Plus

Control to niekonwencjonalna, trzecioosobowa strzelanka produkcji Remedy, która łączy unikatowe bronie i umiejętności z genialną fabułą, w klimacie godnym Incepcji Nolana czy Anihilacji Garlanda. W roku swojej premiery (2019) zebrała multum nagród Gry Roku – jeśli jeszcze nie graliście w Control, gorąco polecamy ten tytuł.

Wersja Ultimate zapewnia dostęp do podstawki Control oraz dwóch rozszerzeń: The Foundation i AWE. Co ciekawe, dodatek AWE łączy fabułę Control z historią gry Alan Wake, otwierając drzwi do bardzo interesujących sequeli czy spinoffów. Oczywiście jest też naszpikowana next-genowymi funkcjami jak raytracing czy tryb 60 klatek na sekundę.

Darmowa demolka w Destruction AllStars na PS5

Destruction AllStars to świeża gra (premiera 2 luty 2021), która od razu trafiła do oferty darmowych gier PS Plus, by zaspokoić głód nowych gier szczęściarzy, którym udało się zgarnąć PS5. Wybierz jedną z 16 unikatowych postaci i wjedź na arenę destrukcji. Niszcz samochody przeciwników w jednym z czterech trybów rozgrywki.

Concrete Genie – darmowa przygodówka dla PS4

„Chodź, pomaluj mój świat” zespołu 2 plus 1 znają chyba wszyscy, lecz nie wszyscy mają możliwość ekspresji swojej artystycznej duszy. Gracze z PS4 w tym miesiącu dostają pełną uroku, open-worldową przygodówkę Concrete Genie, która pozwala zrobić dokładnie to – zamalować cały świat. Pomijając czarującą fabułę i styl gry, jedną z najciekawszych funkcji Concrete Genie jest możliwość malowania na praktycznie każdej ścianie, zamieniając smutne, mroczne miasto w miejsce pełne koloru i radości.

Skorzystaj z oferty PlayStation Plus na 3 miesiące lub PS Plus na 12 miesięcy.

Posiadasz Nintendo Switch i chcesz grać online? Włącz usługę Nintendo Switch Online i graj ze znajomymi.