Wiadomości

Czy Godfall wyjdzie na PlayStation 4? Możliwa premiera na starej generacji

RPG które z początku było ekskluzywne dla PS5 i PC, może zmierzać na konsolę starszej generacji. Nowa klasyfikacja PEGI może sugerować, że Godfall trafi do graczy, którzy wciąż posiadają PlayStation 4. Być może zostanie dodany do PS Plus.

Wygląda na to, że Godfall będzie na PlayStation 4

Looter-slasher Godfall może wkrótce trafić na konsolę PlayStation 4. Wynika to z nowo wystawionej klasyfikacji systemu PEGI, która wskazuje, że istnieje wersja gry na konsolę starszej generacji. Podczas premiery, Godfall otoczony był 6-miesięcznym okresem ekskluzywności dla PlayStation 5 oraz PCtów, w sklepie EPIC. Termin zakończenia ekskluzywności upływa 12 maja 2021, co w połączeniu z oceną PEGI może oznaczać, że premiera Godfall jest bliżej niż może się wydawać.

Graj online na PlayStation – kup abonament PlayStation Plus na 3 miesiące.

Niestety ani Sony, ani Counterplay Games nie ogłosiło premiery na PS4 oficjalnie, a premiera na konsolach Xbox jest mało prawdopodobna. Mimo, że Godfall nie otrzymał wysokich ocen w recenzjach, ma on małą dedykowaną grupę graczy, którzy dobrze bawią się w boskim RPGu. Godfall posiada trzyosobowy tryb multiplayer, przez co w sieci można wyczytać, że gracze są pełni nadziei, że Sony doda crossplay między PS4 i PS5. Nie wszystkim udało się jeszcze kupić konsoli nowej generacji, a nie zapowiada się, żeby sytuacja w sklepach się poprawiła.

Możliwe, że ze względu na słabe wyniki w recenzjach i sprzedaży, Sony zdecyduje się dodać Godfall do PlayStation Plus. Czas pokaże, jaka będzie finalna decyzja, jeśli w ogóle plotki o premierze na PS4 są prawdziwe.

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm