Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Kiedy premiera Chernobylite? Polski deweloper ogłosił datę

Kiedy premiera Chernobylite? Polski deweloper ogłosił datę

Premiera Chernobylite, duchowego następcy klasycznego STALKERa, zbliża się wielkimi krokami. Polski deweloper, Farm 51, ogłosił datę wypuszczenia na konsole PlayStation, Xbox i PCty pełnej wersji gry.

Wiemy kiedy premiera Chernobylite

Chernobylite to najnowsza gra polskiego dewelopera Farm 51, która obecnie dostępna jest w programie Early Access na Steamie. Jest to surwiwalowy horror science-fiction RPG, którego fabuła dzieje się 30 lat po katastrofie w Czarnobylu.

Gra niedawno otrzymała duży patch, wprowadzający znaczące zmiany w fabule, dialogach, oprawie muzycznej, tłumaczeniach oraz w finałowym poziomie obecnej wersji. Gra także otrzymała niemałą dawkę poprawek technicznych i optymalizacji, w niektórych miejscach gruntownie zmieniając sposób wyświetlania geometrii czy zużycia pamięci. Wszystko to, by zapewnić graczom jak najlepsze doświadczenie i sprawić, że gra zostanie w pamięci na długi czas po skończeniu rozgrywki.

Skorzystaj z biblioteki gier Xbox Game Pass na PC lub Game Pass Ultimate.

Wraz z aktualizacją, twórcy ogłosili kiedy gra wyjdzie z Early Access – Chernobylite zostanie wydana na PC, Xbox One oraz PlayStation 4 w lipcu 2021 roku. Wersje next-gen na PlayStation 5 i Xbox Series S|X przewidziane są na późniejszy termin w tym roku.

Sprawdź listę gier dostępnych w Game Pass w tym miesiącu.