Wiadomości

Kiedy premiera Chernobylite? Polski deweloper ogłosił datę

Premiera Chernobylite, duchowego następcy klasycznego STALKERa, zbliża się wielkimi krokami. Polski deweloper, Farm 51, ogłosił datę wypuszczenia na konsole PlayStation, Xbox i PCty pełnej wersji gry.

Wiemy kiedy premiera Chernobylite

Chernobylite to najnowsza gra polskiego dewelopera Farm 51, która obecnie dostępna jest w programie Early Access na Steamie. Jest to surwiwalowy horror science-fiction RPG, którego fabuła dzieje się 30 lat po katastrofie w Czarnobylu.

Gra niedawno otrzymała duży patch, wprowadzający znaczące zmiany w fabule, dialogach, oprawie muzycznej, tłumaczeniach oraz w finałowym poziomie obecnej wersji. Gra także otrzymała niemałą dawkę poprawek technicznych i optymalizacji, w niektórych miejscach gruntownie zmieniając sposób wyświetlania geometrii czy zużycia pamięci. Wszystko to, by zapewnić graczom jak najlepsze doświadczenie i sprawić, że gra zostanie w pamięci na długi czas po skończeniu rozgrywki.

Skorzystaj z biblioteki gier Xbox Game Pass na PC lub Game Pass Ultimate.

Wraz z aktualizacją, twórcy ogłosili kiedy gra wyjdzie z Early Access – Chernobylite zostanie wydana na PC, Xbox One oraz PlayStation 4 w lipcu 2021 roku. Wersje next-gen na PlayStation 5 i Xbox Series S|X przewidziane są na późniejszy termin w tym roku.

Sprawdź listę gier dostępnych w Game Pass w tym miesiącu.

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm