Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Kiedy Among Us na PlayStation? Twórcy zapowiadają premierę na PS4 i PS5

Kiedy Among Us na PlayStation? Twórcy zapowiadają premierę na PS4 i PS5

Among Us, zeszłoroczny hit, w końcu zmierza na konsole PlayStation. Sprawdź, kiedy zagrasz ze znajomymi w jedną z najpopularniejszych gier 2020 roku, która ma potencjał zrujnować niejedną przyjaźń.

Innersloth ogłasza Among Us na konsole PlayStation 4 i 5

Uważasz, że możesz ufać swoim znajomym? Among Us wystawi Twoje zaufanie na próbę. Innersloth ogłosił, że ich niezwykle popularna gra, bazująca na podstępie, zmierza na konsole Sony. Nie podali jednak dokładnej daty premiery, oznajmiając, że właściciele PlayStation 4 i PlayStation 5 będą mogli wejść na pokład kosmicznego statku jeszcze w tym roku.

By dać właścicielom PlayStation coś specjalnego, na jednym nagraniu w oficjalnym poście można zauważyć kostium z gry Ratchet and Clank. Prawdopodobnie poznamy dokładną datę premiery podczas większego eventu Sony, możliwie w okolicy czerwcowych targów E3.

Gdzie kupić PS Plus? Skorzystaj z kodów PS Plus na 3 i 12 miesięcy w home.pl

Among Us stał się hitem wśród graczy, kiedy gra zaczęła pojawiać się na transmisjach największych streamerów. Wciągnęła wielu graczy swoją prostotą, którzy zostali przy niej dzięki emocjonującej i pełnej napięcia rozgrywce. Popularność Among Us spowodowała, że Microsoft dodał grę do swojej przepustki Game Pass na PC oraz ogłosił, że w 2021 gra również trafi na Xbox One i Series X|S, także do konsolowej przepustki Xbox Game Pass. Among Us jest także dostępny na Nintendo Switch Online.

Sprawdź darmowe gry w PS Plus w maju 2021.