Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Webinar Microsoft Azure od home.pl – jak zbudować SaaS/aplikację w chmurze Azure?

Webinar Microsoft Azure od home.pl – jak zbudować SaaS/aplikację w chmurze Azure?

Nieustanny rozwój naszej oferty produktowej to odpowiedź na zapotrzebowanie małego, średniego oraz dużego biznesu na łatwy i szybki dostęp do technologii typu cloud. Nie inaczej jest z usługą Microsoft Azure, z której korzysta coraz więcej firm w Polsce i na całym świecie. Dlatego też w home.pl znajdziesz nie tylko ofertę dedykowaną dla klientów Microsoft Azure, ale również profesjonalne szkolenie, w którym eksperci wyjaśnią proces tworzenia aplikacji oraz usługi w chmurze.

Webinar techniczny Azure od home.pl

Już 24 czerwca o godzinie 10:00 rozpoczniemy 1,5-godzinne szkolenie skierowane dla właścicieli firm, programistów, kierowników projektów oraz wszystkich zainteresowanych biznesową i techniczną stroną technologii chmurowej Microsoft Azure. Ten webinar to okazja zdobycia wiedzy technicznej z zakresu planowania i tworzenia chmurowych aplikacji w Azure.

Szkolenie online poprowadzą eksperci, którzy posiadają doświadczenie w tworzeniu i obsłudze rozwiązań Microsoft Azure.

  • Dariusz Łukiewicz – Chief Operating Officer w Kancelarii GWW
  • Dominik Mikiewicz – Head of Develompnent w Kancelarii GWW
  • Michał Furmankiewicz – Head of Consulting w Chmurowisko

Kancelaria GWW jest jedną z największych firm prawniczych w Polsce. Korzystając ze swojego doświadczenia w doradztwie podatkowym, stworzyła chmurową aplikację CloudTax do weryfikacji poprawności merytorycznej plików JPK_VAT. Chmurowisko to firma doradcza, która pomaga wprowadzić rozwiązania chmurowe i oparte na sztucznej inteligencji w polskim biznesie.

Zarejestruj się już dziś na to wydarzenie:

Szczegółowa agenda szkolenia Microsoft Azure od home.pl

Aby zapewnić jak najlepszy poziom merytoryczny oraz przekazać jak najwięcej biznesowej i technicznej wiedzy, webinar został podzielony na trzy części. Podczas szkolenia dowiesz się z czym wiąże się tworzenie aplikacji/SaaS w Microsoft Azure oraz jakie korzyści dla twojego biznesu może przynieść chmura.

Część 1: biznesowy aspekt wdrożenia chmury w firmie
Dariusz Łukiewicz, GWW

1. Skrócenie cyklu wydań oprogramowania poprzez wdrożenie praktyk DevOps oraz narzędzi wspierających CD/CI
2. Koncepcja budowy unikalnego rozwiązania z obszaru Tax Compliance w modelu SaaS oraz związane z nią potrzeby infrastruktury uruchomieniowej oraz testowej
3. Nowa rzeczywistość post pandemiczna a nowe możliwości budowy zespołów rozproszonych.
4. Budowa kultury organizacyjnej opartej o ciągłe doskonalenie procesów dzięki Microsoft Azure.

Część 2: techniczne wdrożenie Microsoft Azure
Dominik Mikiewicz, GWW

5. Azure DevOps – Automatyzacja procesów budowania, testowania, generowania paczek dla funkcjonalności współdzielonej, automatyzacja procesów release’owania
6. Korzyści dla biznesu wynikające z wykorzystania Azure App Services (PaaS)
7. Redis cache dla konfiguracji danych w kontekście użytkownik/organizacja/licencja
8. Możliwości rozbudowy środowiska Microsoft Azure o kolejne usługi tj. ML – hostowanie / konsumpcja modeli ML pod operacje związane z podatkami

Część 3: Azure App Services
Michał Furmankiewicz, Chmurowisko

9. Azure App Services oraz korzyści wynikające z jego wykorzystania

Jesteś zainteresowany technicznym szkoleniem z Azure? Zarejestruj się na warsztat home.pl i poznaj Microsoft Azure w praktyce.

W marcu prowadziliśmy biznesowy webinar o Azure, po którym odpowiedzieliśmy na pytania jego uczestników. Sprawdź, o co pytały osoby uczestniczące w naszym webinarze – kliknij tutaj.